Resultats del cap de setmana: Trail

Campionat Individual i per Club Comunitat Valenciana (25 km 1100+)

campionat trioIndividual 

HOMES

  1. CRISTOBAL ADELL ALBALAT (Club Muntanyisme Penya Mur i Castell-Tuga) 
  2. MIGUEL ANGEL SANCHEZ CEBRIAN (FEMECV) 02:04:43
  3. MARIO BONAVISTA DOMINGO (Club Muntanyisme Penya Mur i Castell-Tuga) 02:05:14

DONES

  1. SILVIA MIRALLES ARNAU (Club Muntanyisme Penya Mur i Castell Tuga) 02:34:23
  2. RAQUEL MARTINEZ RODRIGUEZ (Club Muntanyisme Penya Mur i Castell Tuga) 02:38:41
  3. LAIA CAÑES BADENES (Club de Montanya i Escalada Atmosfera Sport) 02:43:17

Clubs

HOMES

  1. 08:37:35  CMP MUR I CASTELL (Cristóbal Adell, Mario Bonavista, Juan Navarro, Jonathan Rotglá) 
  2. 08:55:13  LIKE SPORT – LIKE (Ignacio Cardona, Julio Martínez Tecles, Javier Soriano, José Esteban Martínez Tecles)
  3. 09:43:43  SM CLUB ATLETISMO APOL-ANA (Carlos Marquina, Kiko Pérez, Jorge Mañez, Diego Camacho)

DONES

  1. 11:08:16  CMP MUR I CASTELL (Silvia Miralles, Raquel Martínez, Marian Bertolo i Maria Eugenia Inturias Ustarez)
  2. 13:56:06  CLUB ESPORTIU COR I MUNTANYA – PUÇOL (Silvia Piera, Beatriz Lorente, Silvia Cayuela, Amparo Castillo)
  3. 15:02:33  CXM VALENCIA (Eva Bernat, Lorena Jiménez, Yolanda Zaragoza – )

 

II Cullera Trail (14 km 600+)

HOMES

  1. SALVA PALERO MARTINEZ (CA Cullera) 01:02:30
  2. JAIME JORQUES FRANCES (Triatló Carcaixent) 01:02:38
  3. SALVADOR ENGUIX GIMENEZ (SuTrail)  01:03:32

DONES

  1. AMPARO RIBES ROIG (Al Trot Guadassuar) 01:22:57
  2. ELENA SANCHIS RIBERA (GMEC) 01:25:28
  3. M. ANGELES GIMENEZ DE PEDRO (Sam Trail Alzira) 01:28:26

maraton vias verdesI Maratón de las Vías Verdes (Ojos Negros) 42 km 

HOMES

  1. HUGO FIGUERAS BLANCO (Esports Truga9 02:34:33
  2. ANGEL RAMON ABELLA MARI (CA Alcàsser) 02:46:11
  3. JOSE FERNANDEZ CHAVES (Bad Runners Ribalt) 02:47:59

DONES

  1. ISABEL PEREZ MAGDALENA (Ca Saltamontes) 03:15:31
  2. ISABEL MOROTE GILABERT (Indenpendet) 03:25:09
  3. LOLA PALAU CARULLAS (Cerrr Igualada) 03:27:36

 

IV Gátova Trail (21 km) 

HOMES

  1. JOSE LUIS MARTINEZ CASTILLO (Paterna Runners) 01:50:42
  2. ANTONIO CAROT GARCÍA (Atletismo Altura) 01:53:58
  3. RAUL HERNANDEZ FUSTER (Corriol Xtrem) 01:55:34)

DONES 

  1. MARGARITA PAUSAR QUESADA (Independent) 02:24:28
  2. DIANA MARTORELL CANOS (CA Calamardo) 02:38:43
  3. XELO GASCO GARCIA (Atmósfera Sport Running) 02:47:31

III Trail Serranía Predators Santa Cruz de Moya (20 km) 

santa cruz de moyaHOMES

  1. SANTIAGO GARCIA SORIA (Cuenca Dolomia) 01:40:10
  2. JUAN MARIA JIMENEZ LLORENS (Never Stop Running) 01:42:05
  3. MIGUEL ANGEL SANTAMARIA GARCIA (Cuenca Dolomia) 01:43:52

DONES

  1. DIANA RUIZ SALAVERT (Never Stop Running) 02:07:52
  2. VERONICA PEREZ DELGADO (Club Triatló Trimagro) 02:13:36
  3. AMPARO MARTINEZ SIMARRO (Trail Runners Titaguas) 02:28:24

 

Desafio Calar Alto – Rio Mundo

(65 km)

HOMES

  1. SANTIAGO ARNES RAMIREZ (Club Maratón Corricollano) 08:12:55
  2. JUAN ARGENTE PAYÀ (Club Marathon Crevillent) 08:14:02
  3. DANI MARTINEZ RUFETE (CA Grumocs – Callosa de Segura)

DONES

  1. YOLANDA VALIENTE CABALLERO (Atletismo Petrer Running Cid) 09:35:44
  2. ANA ABAD GARCIA (CLub Los Machacapiedras) 09:44:10
  3. VICKY ROMERO SANTONJA (CAFS Xixona) 11:12:25

45 KM

HOMES

  1. DAVID MIRO ALBERO (Club Atletismo Alcoy) 05:01:46
  2. ALEX VILAPLANA GONZALBEZ (CEM Les Llebres de Muro) 05:08:45
  3. JOSE BELLOT BELLVER (Serra Vernissa-Dental Fayos) 05:15:41

DONES

  1. MARI TAMARIT GALISTEO (Like Sport Lurbel) 05:49:21 
  2. RAQUEL JORDÀ LLOPIS (Club Atletismo Alcoy) 06:05:44
  3. ANA ORTEGA MARTINEZ (Red Deportiva Yecla) 06:10:23
Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »