Resultats del cap de setmana: Trail

buñol correores

I Trail Buñol

26 KM

HOMES

  1. JOSE LUIS DEL CAMPO GIJÓN (carnicas Serrano) 02:21:57
  2. JOSE LUIS MARTINEZ CASTILLO (Orero Paterna Runners) 02:26:51
  3. CRISTIAN TALON GARCÍA (independent) 02:31:11

DONES

  1. MARGARITA PAUCAR QUEZADA (CA Pioneros de Sudamèrica) 02:59:05
  2. MARIA JESUS ALGARRA ALGARRA (CA Cuenca Dolomia)
  3. ESTIVALIZ FERNANDEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural)

13 KM

HOMES

  1. XIMO MARTINEZ BELDA (Serra Vernissa) 01:05:21
  2. NESTOR GIMENEZ CRIADO (Correores Buñol) 01:05:42
  3. ENRIQUE GABALDON DEFEZ (independent) 01:06:19

DONES

  1. ALICIA SAIZ IZQUIERDO (Independent) 01:16:03 
  2. ELENA BERNAECHEA QUILIS (independent) 01:24:13
  3. JENNIFER MAS RECUERO (Correores Buñol) 01:25:28

III Trail Umbría La Plana – Enguera

HOMES

  1. JUAN MARTINEZ TORTOSA (Like Sport Lurbel) 01:50:32
  2. EMILI SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 01:52:36
  3. JOSE ANTONIO LUNA (independent) 01:55:31

DONES

  1. CRISTINA GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 02:28:18
  2. MARI TAMARIT (Like Sport Lurbel) 02:34:02
  3. SILVIA SARRION ESTEVE (Club Balonmano Enguera) 02:45:45

Trencamoles – Xert 

HOMES

  1. ALBERT FERRER CAMANYES (Maestrazgo Canyero’s Bar) 01:26:37
  2. JUAN JOSE OLIVA SIMO (Team Race Land) 01:34:54
  3. JAVIER DE LA FUENTE LLOPIS (CT Basiliscus) 01:35:29

DONES

  1. JENIFER MONTULL PEREZ (Independent) 01:54:14
  2. MARIA OBRERO CATALAN (CM Vistabella) 02:04:37
  3. ANGELA BARON VILLALBA (independent) 02:05:35

XI Volta a Peu del Benicadell

HOMES

  1. JOSE ANTONIO ALEMAN (CA Carniceria VT Berenguer) 01:03:10
  2. RAUL SOLBES I MONZO (El Minuter.es) 01:05:01
  3. EDISON STEBEN CASTELLANO (Masquerunning-KM42) 01:05:35

DONES

  1. BERTA BORDERIA MORANT (Tira Tu Davant) 01:21:03
  2. MARTA SANCHEZ SANZ (Independent) 01:22:30
  3. AMPARO VILLAR PALOMAR (CA Safor Delikia Sport) 01:26:48

I Melgatón (Petrer)

HOMES

  1. MIGUEL ANGEL SANCHEZ CEBRIAN (Independent) 04:04:18
  2. SERGIO GUTIERREZ FERRIOL (El Domingo a las 8) 04:18:24
  3. DANI AMAT ASENCIO (CA Petrer Running Cid) 04:19:28

DONES

  1. CAROLINA BECERRA JOVER (CA Petrer Running Cid) 05:44:38
  2. Mª ASUNCION AZNAR MORENO (independent) 06:03:37
  3. ANDREA HERNANDEZ MONZÓ (Grup Muntanya Monòver) 06:12:33

II Cursa de Torre En Domenech

HOMES

 

DONES

  • Més dades:
  • Foto:

I Gran Fons del Riu Millars

HOMES

 

DONES

  • Més dades:
  • Foto:
Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »