Resultats del cap de setmana: Trail

dinomania

III Dinomanía Trail (Cinctorres)

HOMES

  1. ANDRES PASCUAL IBAÑEZ 😎 01:54:25
  2. DIEGO AGUILAR ORTI (MovilQuick Team Morella) 01:56:41
  3. DAVID RABAZA DAUDEN (Maestrazgo Canyero’s Bar) 01:57:57

DONES

  1. FANNY BARREDA QUERAL (Maestrazgo Canyero’s Bar) 02:18:28
  2. BELEN AGUT MEDALL (CM At-Zenet) 02:27:44
  3. ALICIA CHAVELI PERIS (TEAM SPORT HG AML SPORT) 02:35:22

II Trail de les Caves (Agres)

HOMES

  1. CARLOS PASCUAL SEMPERE (Marathon Crevillent) 02:02:51
  2. JOSUE ARAN GARCIA (Irun Calp) 02:06:44
  3. ROBERTO LOPEZ MOLINA (Trivici Team) 02:07:02

DONES

  1. SILVIA ALOS RODRIGO (Aper Alcoi) 02:38:23
  2. ALBA BELTRA ESCOLANO (Club Novelder de Muntanyisme) 02:42:41
  3. GLORIA COMPANY TOMÁS (Peña El Coyote) 02:45:02

VI Trail de Chera (Circuito Trail Valencia)

21,8 km 

HOMES

  1. JOSE ANTONIO LUNA GIMENO (Marathon Crevillent) 01:41:02
  2. JOSE LUIS DEL CAMPO GIJON (Serrano Club Atletismo) 01:42:16
  3. RAFAEL MURCIA MARTINEZ (CA El Valle) 01:44:07

DONES

  1. ESTIVALIZ FERNANDEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural) 02:14:09
  2. CARMEN RIVAS ATIENZA (Alex Campos Team) 02:21:28
  3. NIEVES CARRASCOSA HIDALGO (Correores Buñol) 02:22:48

11 km (SprintTrail)

HOMES

  1. JOSE LUIS MARTINEZ CASTILLO (Orero Paterna Runners) 00:50:43
  2. ALBERTO PAMBLANCO FERNANDEZ (TriPuçol) 00:51:10
  3. ABEL GOMEZ COSTA (CT Alzira) 00:53:31

DONES

  1. BEATRIZ DE LA FUENTE MIGUEL (Independent) 01:06:13
  2. NEUS GARRIGUES GARCIA (CT Alzira) 01:10:28
  3. M. ANGELES ROQUE RUBIO (CA Castalla) 01:13:15

II Volta a la Campana (Suera)

HOMES

  1. CARLOS AGUILELLA PALLARES (AD Maestrazgo) 01:57:27
  2. PEPELU BALLESTER GOMEZ (Mur i Castell-Tuga) 02:00:57
  3. MARTIN BACAS NAAYEN (Fuentes&Calvente/Natura) 02:01:21

DONES

  1. ERICA GIMBAU BORT (Mur i Castell-Tuga) 02:31:06
  2. MARIAN BERTOLO DOMINGUEZ (Mur i Castell-Tuga) 02:40:36
  3. MARIA CASTELLO SORRIBES (Agarreu-los Running Vila-real) 02:44:55

VII Carrera Lusitania

HOMES

  1. CELESTINO FERNANDEZ MARTINEZ (Orero Paterna Runners) 01:17:13
  2. JOSE LUIS MARTINEZ CASTILLO (EPLMS)  01:18:29
  3. DANIEL AMAT ASENCIO (Running Cid Petrer) 01:19:37

DONES

  1. AMPARO SILVESTRE MARTINEZ (CA Puçol) 01:38:05
  2. IRENE HIGUERAS CLARES (EMZ) 01:38:58
  3. ISABEL NAVARRO HERNANDEZ (RNBQ) 01:43:06

VI Subida al Racó de la Morera (Elx)

HOMES

  1. JOSE CASAS MARTINEZ 00:56:42
  2. RAFAEL GONZALVEZ BOIX 00:56:51
  3. CRISTIAN FERNANDEZ PAREDES 00:57:15

DONES

  1. JESSICA GUERRERO BALLESTER 01:09:55
  2. NICOLE KRONSBEIN 01:11:39
  3. MARIA LLORCA MORENO 01:13:13
Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Conoce cómo se procesan los datos de tus comentarios.

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »