Resultats del cap de setmana: Trail

calderona abel abad

II Marató de la Calderona

MARATO

HOMES

  1. ABEL ABAD FONT (Trail Si Eso) 02:51:30 
  2. VICENTE FERNANDEZ ROIG (Outdoor Natura Moncada) 02:53:17
  3. PEPELU BALLESTER GOMEZ (Mur i Castell-Tuga) 02:57:22

DONES

  1. LORENA RENAU SANCHEZ (Entrenaments Dicavi Esports) 03:57:03
  2. NIEVES CARRASCOSA HIDALGO (Correores Buñol) 04:03:38
  3. CARMEN DIAZ LOPEZ (Corremon Trail) 04:06:00

MITJA MARATO

HOMES

  1. ALVARO BARBA LOPEZ (Outdoor Natura Moncada) 01:37:50
  2. HECTOR HERNANDEZ GARCES (Never Stop Running) 01:43:02
  3. SALVADOR GONZALEZ OSCAR (CA Campillo) 01:44:37

DONES

  1. BEATRIZ LORENTE LUJAN (Cor i Muntanya Puçol) 02:03:11
  2. NATALIA VEGAS GARCIA (TriPuçol) 02:04:44
  3. ELISABET RIOS PEREDO (Burjarunners) 02:16:20

IV Trail Moixent

TRAIL 19,9 KM

HOMES

  1. OSCAR PEREZ 01:46:02
  2. FRANCISCO MARCUELLO 01:50:11
  3. MONTSERRAT LLORENÇ 01:50:38

DONES

  1. CRISTINA GARCIA 02:21:59
  2. SONIA SANCHEZ 02:25:20
  3. IRENE GINER 02:32:10

SPRINT TRAIL 11,6 KM 

HOMES

  1. DAVID FRANCES 00:58:20
  2. LUIS MIGUEL MONTOSA 00:58:20
  3. OSCAR ANDRES 00:58:35

DONES

  1. ANGELA LOPEZ JUAN 01:09:53
  2. ALBA ORTEGA 01:13:08
  3. ANA MARIA CARRERES TORTOSA 01:14:14

 

VI MIMAMUCA

HOMES

  1. DAVID MIRO ALBERO (Club Atletisme Alcoi) 04:02:03
  2. EMILI SELLES I SEGUI (Macrovital – Marathon Crevillent) 04:03:57
  3. MANOLO CONEJO MOLINA (Trivici Team) 04:11:29

DONES

  1. MARI TAMARIT GALISTEO (Komando Trail) 04:41:00
  2. EVA CASTELLS SANCHIS (Serra Vernissa) 04:49:11
  3. OLGA GARCIA SANTAMARIA (-) 05:25:54

II MAMUCA

HOMES

  1. RAUL SOLBES I MONZO (CEM Llebres de Muro) 01:36:56
  2. ROBERTO LOPEZ MOLINA (Trivici Team) 01:37:23
  3. VICTOR OLCINA OLCINA (CA Ciutat de Albaida) 01:43:02

 

DONES

  1. GEMMA MACIA BLASCO (-) 02:01:30
  2. INMA ALBERT PLA (CA Atzeneta) 02:06:45
  3. ROSER NICOLAU PICO (CAFS Xixona) 02:07:05

Trail de Chera

TRAIL

HOMES

  1. RAFAEL MURCIA MARTINEZ (Trifitness) 01:42:25
  2. SIMON RAMA CANICOBA (Mur i Castell-Tuga) 01:43:23
  3. IVAN SAIZ GARCIA (Rijamar Valencia Barrios) 01:45:10

DONES

  1. IRENE PALOMARES CORDOBA (Trifitness 31) 02:13:23
  2. ESTIVAL FERNANDEZ GARCIA (Trail Villa Caja Rural) 02:17:45
  3. BEATRIZ DE LA FUENTE MIGUEL (independent) 02:26:27

 

SPRINTRAIL

HOMES

  1. ALEX CAMPOS MORENO (Alex Campos Team) 00:51:31
  2. ADRIAN HERNANDEZ OLMO (Entrerocas Utiel) 00:53:11
  3. FERNANDO TORRES TORTAJADA (Green Power ST) 00:54:12

DONES

  1. VERONIA ELIZA QUIGUANGO (Independent) 01:02:54
  2. SARA PEREZ GOMEZ (Tritons) 01:07:58
  3. CONSTANTINA ZARESCU (Green Power ST) 01:14:17

X Castro Alfondeguilla

HOMES

 

DONES

  • Més dades:
  • Foto:

XXI Subida al Terrero (Chella)

HOMES

  1. ESTEBAN PERALES MONTESINOS (Independent9 00:29:19
  2. CARLOS BORREDÀ LLACER (Independent) 00:29:37
  3. CRISTIAN FRANCES EGEA (CAVA) 00:29:46

DONES

  1. CRISTINA CHORRO RICHART (CA l’Alcúdia) 00:35:35
  2. LAURA CAMBRONERO LACASA (Els Caragolets Valencia) 00:37:15
  3. SILVIA SARRION ESTEVE (CA La Costera) 00:37:52
Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Conoce cómo se procesan los datos de tus comentarios.

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »