Resultats del cap de setmana: Trail

borriol 1

VI Fuentes de Titaguas 

HOMES

  1. MIGUEL ANGEL PEÑALVER (Trail Villar Caja Rural) 01:48:15 
  2. JOSE RAMON BITANED (CA Utiel) 01:48:24
  3. MIGUEL ANGEL GIMENEZ ALBIACH (Corremón Trail) 01:51:11

DONES

  1. LORENA ORTIZ SANCAYETANO (Trail Santa Cruz de Moya-Minglanilla) 02:18:25
  2. VERONICA QUIGUANGO NAVARRETE (Green Power ST) 02:23:52
  3. ESTILAS FERNANDEZ GARCIA (Trail Villa Caja Rural) 02:27:41

I PerimeTrail RETT Serra Vernissa (Xàtiva)

22 km

HOMES

  1. XAVI GARCIA MASKARELL (www.maskarell.org) 02:23:18
  2. ABELARDO ORQUIN (Serra Vernissa) 02:30:04
  3. PACO MARCUELLO (Serra Vernissa) 02:35:08

DONES

  1. EVA CASTELLS (Serra Vernissa) 03:09:09
  2. LENUTA OCHIAN (Serra Vernissa) 03:21:11
  3. ISABEL MURILLO (Rompiendo Límites) 03:39:09

12 km

HOMES

  1. RAUL BALLESTER SANZ (Independent) 01:11:53
  2. JORGE TORMO SUAREZ (Serra Vernissa) 01:12:05
  3. XIMO MARTINEZ BELDA (Serra Vernissa) 01:14:13

DONES

  1. MARTA SANCHEZ SANZ (Independent) 01:35:45
  2. LUIS JUAN GINER (Independent) 01:35:45
  3. SILVIA SARRION ESTEVE (CA La Costera) 01:37:16

X MABO

HOMES

  1. ZAID AIT MALEK (Buff Pro Team) 04:02:18
  2. JONATAN CUESTA (CE Rafalgari) 04:05:37
  3. MIGUEL ANGEL SANCHEZ CEBRIAN (Marathon Crevillent) 04:08:54

DONES

  1. GEMA ARENAS (Sel. Andaluza) 04:38:21 
  2. RAGNA DABATS (FEED) 04:42:24
  3. LAURA SOLA (FNDME) 04:50:44
  • Més dades:
  • Foto:

Inov 8 Vertical MABO

HOMES

  1. ZAID AIT MALEK (Fedamon) 00:13:36
  2. EMILI SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 00:14:03
  3. OSCAR PEREZ SAEZ (Marathon Crevillent) 00:14:22

DONES

  1. SILVIA LEAL AUGÉ (FEEC) 00:17:37
  2. JULIA FONT GOMEZ (FEEC) 00:17:53
  3. MARIA BELTRAN TOLDO (SM La Llebre) 00:17:56

VIII Perimetral Aramón Javalambre

HOMES

 

DONES

  • Més dades:
  • Foto: Aitor Toribio

V Perimetral Benissa

84 km 

HOMES

  1. SEBAS SANCHEZ (Marathon Crevillent) 10:23:51
  2. JOSEP CEBRIA (Serra Vernissa) 10:55:36
  3. MIGUEL MATAIX (Trivici Team) 11:13:59

DONES

  1. BELEN AGUT (CM GR-33) 12:42:43
  2. MIRYAM TALENS (Marathon Crevillent) 13:52:26
  3. ENCARNA FERNADEZ (COR) 16:01:13

42 km 

HOMES

  1. JUAN CARLOS SANCHEZ CEBRIAN (Running Cid Petrer)  03:59:10
  2. DANIEL MARTINEZ RUFETE (Grumocs) 04:05:41
  3. PHILIPPE MORVAN MORENO (CD Finisher) 04:07:47

DONES

  1. ENCARNA CARDONA (Denim Tururac Sports) 05:30:46
  2. VERONICA GIMENO (Atletisme Bernia Xaló) 05:44:37
  3. OLGA JUAN NAVARRETE (CA Benissa) 06:04:38

VI Carrera de Muntanya de Tales

HOMES

  1. JAVIER MEDALL JUAN (Urban Running Castelló) 01:23:57
  2. JORGE AIBAR SOL  (Club Triatlón Onda) 01:25:05
  3. PEPE GARCIA ZAFON (CA Onda) 01:30:44

DONES

  1. ISABEL MARCO ARNAL (Grao Runners) 01:44:32
  2. SONIA MUNDINA GIL (CM GR-33) 01:46:03
  3. MARIA CASTELLO SORRIBES (CEM Alqueries Running) 01:55:48

III Trail de Rótova

HOMES

  1. PABLO RAMIREZ MULET (Esports Colau) 01:12:00
  2. ROI GARCIA IZQUIERDO (GE La Carena Trail) 01:15:10
  3. DAVID GARCIA MASCARELL (CE La Carena Trail) 01:17:18

DONES

  1. EUGENIA ALVAREZ SOLER (Pequeña Saltamontes) 01:45:22
  2. KAROL ESTALRICH VERDU (Desnivel+Trail) 01:56.41
  3. ELISA JUAREZ (independent) 02:01:50

II Trail Serra d’Irta (Peníscola)

HOMES

  1. JAVIER DE LA FUENTE LLOPIS (CT Basiliscus) 01:45:38
  2. JESUS TOMERO HERNANDEZ (CE Vinarós) 01:47:37
  3. VICENT BELTRAN GONDOMAR (CE Vinarós) 01:49:57

DONES

  1. BELEN HERRERO FABRA (Meridiano 0) 02:26:45
  2. SUSANA SOSPEDRO ORERO (CT Basiliscus) 02:34:11
  3. NEREA GARCIA GORRIZ (Independent) 02:37:34

I Tomaca Trail (Alginet)

HOMES

  1. DAVID BALLESTER SANZ (Mur i Castell-Tuga) 01:38:42
  2. RAMON REYES SANCHEZ (Mediterranea) 01:38:49
  3. TONI ALBALAT (Independent) 01:41:48

DONES

  1. MARILO COLOMINO LECHUGA (CA Urban Running Castelló) 02:12:54
  2. SARA PEREZ GOMEZ (-) 02:14:41
  3. LAURA HERRERA PEREZ (CxM Valencia) 02:18:07

IX Pujada a la Penya El Frare (Muro)

HOMES

  1. EMILI SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 01:28:25 
  2. ALEJANDRO VILAPLANA GONZALBEZ (CEM Les Llebres Muro) 01:30:15
  3. ANTONIO PEREZ VERDU ( CEM Les Llebres Muro) 01:10:15

DONES

  1. GLORIA COMPANYS TOMAS (Penya Coyote) 01:50:40
  2. EVA MARIA ORTUÑO (Trail Villena) 01:52:43
  3. ROSER NICOLAU PICO (CAFS Xixona) 01:53:53
Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »