Resultats del cap de setmana: Trail

nevera 1

XI Marató per Muntanya Marina Alta (Gata de Gorgos)

HOMES

  1. PEDRO MARTINEZ GONZALEZ (-) 04:41:54
  2. PABLO RAMIREZ (-) 04:47:32
  3. RAFAEL DERWIM ABBOTT (CM La Faixa) 04:52:50

DONES

  1. ENCARNA CARDONA GÓMEZ (-) 06:32:13
  2. ANA GUEVARA MORFIL (-) 07:21:49
  3. ANA BELEN JUÁREZ PASTOR (Club Run Bike Los Montesinos) 08:06:24

II Cursa Tres Tossals (Gata de Gorgos)

HOMES

  1. DAVID MIRO ALBERO (CA Alcoi) 02:02:16
  2. MONTSERRAT LLORENS (CASM Bernia)
  3. JULIO ALMAZAN CONESA (Mountain Llebeig) 02:13:57

DONES

  1. EVA MARIA ORTUÑO VAÑO (Trail Villena) 02:42:56
  2. ANTONIA VALERO SIGNES (GEG) 02:52:34
  3. RAQUEL RONDA IVARS (Bandido Trail Benissa) 03:00:15

IV Serranía Predators (Santa Cruz de Moya)

24 KM

HOMES

  1. MIGUEL ANGEL PEÑALVER DUPLAS (Trail Villa Caja Rural) 02:29:53
  2. MIGUEL ANGEL SANTAMARIA GARCIA (Corremón Trail) 02:30:23
  3. WINSTON GEOVANNI BANEGAS (Green Power ST) 02:30:30

DONES

  1. MARIA JESUS ALGARRA ALGARRA (Cuenca Dolomia) 02:59:32
  2. ESTIVAL FERNANDEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural) 03:10:30
  3. ALMUDENA LOPEZ COXIAS (Cuanca Dolomia) 03:19:41

10,5 KM

HOMES

  1. JUANJO LOPEZ VILLANUEVA (Marchadores Chelva) 00:54:21
  2. VICTOR VALLDECABRES TORRES (OptimaSport Prep. Fisica) 00:56:24
  3. RAUL MORENO TARIN (Corremon Trail) 00:58:56

DONES

  1. ALBA GARCIA FUENTES (Gent de Foios) 01:10:23
  2. ESTHER RODRIGUEZ JABALOYAS (Serrano Club Atletismo) 01:16:07
  3. TAMARA ALVAREZ SEGURA (Green Power ST) 01:19:47

Desafío Lurbel Calares (Yeste)

73 k

HOMES

  1. JUANMA ORIENTE CASTILLO (CE Trail Club) 09:23:50
  2. JUAN ANTONIO MARTIN RONCERO (Club Montaña Almanzor) 09:32:49
  3. TOMEU CALABUIG TOMAS (Camins de Cabres) 09:46:07

DONES

  1. LOURDES PALAO BELDA (Centre Excursionista Bocairent) 13:32:26

37 km 

HOMES

  1. JUAN ARGENTE PAYA (Marathon Crevillent) 03:57:21
  2. FCO JACIER COROMINAS (Trail Albacete) 04:00:03
  3. ANGEL LUIS TORA ROCAMORA (CD Triaspe) 04:03:07

DONES

  1. OLGA GARCIA SANTAMARIA (-) 05:15:04
  2. ANA ISABEL CANOVAS GARCIA (-) 05:15:06
  3. CARMEN DIAZ LOPEZ (-) 05:15:52

18 km 

HOMES

  1. JESUS BARBERA MARCOS (Cierrabares) 01:43:40
  2. JAVIER BORES SAINZ DE BICUÑA (La Pedriza del Manzanares) 01:45:32
  3. JUANIN HERNANDEZ MEDINA (Base deportes Josele Trail Runners) 01:45:45

DONES

  1. ANA TAUSTE GALERA (Like Sport Lurbel) 02:04:21
  2. MARIA GALA LOPEZ ARACIL (-) 02:16:14
  3. ANGELA PATRICIA ORON PUCHOL (-) 02:16:44

III Cullera Trail

HOMES

  1. RAFAEL MURCIA MARTINEZ (Trifitness 31) 01:02:30
  2. SALVA PALERO MARTINEZ (CA Cullera) 01:03:33
  3. EUSEBIO FAUS CALABUIG (Trifitness 31) 01:04:38

DONES

  1. LILIANA SUMAN (Independent) 01:24:47
  2. EVA SANCHIS HERVAS (Triatló Carcaixent) 01:26:42
  3. SONIA SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 01:27:46

XI Cursa i Marxa Per Muntanya Castalla

HOMES

  1. JOSE ANTONIO LUNA (Marathon Crevillent) 01:39:30
  2. OSCAR PEREZ SAEZ (CA Castalla) 01:42:05
  3. STEVEN JUSTICIA MILLA (CA Petrer Running Cid) 01:51:00

DONES

  1. PILAR RUBIO SANCHEZ (-) 02:13:59
  2. M. ANGELES ROQUE RUBIO (Marathon Crevillent) 02:26:55
  3. MONTSE MARTINEZ LLODRÀ (Urban Runners) 02:28:08

Trail Els 3 Pics de les Rodanes (Vilamarxant)

HOMES

  1. ISAAC LLACER BADAL (Cxm València) 02:18:48
  2. JESUS YLLARRAMENDI LOPEZ (Independent) 02:19:50
  3. JESUS COREZUELO DIAZ (Mur i Castell-Tuga) 02:23:52

DONES

  1. NIEVES CARRASCOSA HIDALGO (CA Correores Buñol) 03:00:49
  2. MARIA JESUS CASAS MENA (CxM València) 03:07:28
  3. ENCAR SIMARRO MINAYA (Independent) 03:09:52

Gatova Trail

42 km

HOMES

  1. RAUL HERNANDEZ FUSTER (Corriol X Trem) 04:06:34
  2. JOSE LUIS MARTINEZ CASTILLO (Freeride Trail) 04:09:35
  3. ABEL ABAD FONT (Trail Si Eso) 04:09:50

DONES

  1. NATALIA CLARI SANZ (CM Senglars Favara) 05:50:35
  2. CARMEN BALBASTRE CANO (Fentca Running) 05:54:09
  3. CAROLINA PEIRO DEL OLMO (-) 06:12:12

21 km

HOMES

  1. ANTONIO CAROT GARCIA (Atletismo Altura) 02:03:58
  2. MIGUEL ANGEL DUPLAS MATEOS (-) 02:08:26
  3. FRAN HINOJOS MORALES (Estamos Locos o qué?) 02:12:09

DONES

  1. PATRY BARREDA BORT (CM GR33) 02:40:45
  2. FLORIA FULLER SUAREP (Desnivel+Trail) 03:02:09
  3. MARIA HIGES (Vents de Muntanya) 03:02:47

XVI Pujada a la Nevera (Atzeneta)

HOMES

  1. JAVIER MEDALL JUAN (Urban Running) 02:03:29
  2. JOHN ROGLA ALTERMAN (Mur i Castell-Tuga) 02:10:19
  3. RUBEN LUCAS LLEONART (CM GR-33) 02:10:48

DONES

  1. CRISS KUN (KM Vertical Castellón) 02:37:50
  2. SONIA MUNDINA GIL (CM GR – 33) 02:44:49
  3. DIANA MARTORELL CANOS (Mur i Castell-Tuga) 02:49:08

Trail Fira de Tots Sants (Cocentaina)

HOMES

  1. EMILI SELLES I SEGUI (Marathon Crevillent) 01:47:56
  2. CARLOS PASCUAL SEMPEREZ (Marathon Crevillent) 01:49:31
  3. ROBERTO LOPEZ (Trivici Team) 01:50:48

DONES

  1. ANABEL NICOLAU MARTINEZ (Aper Alcoi) 02:27:24
  2. SILVIA ALOS RODRIGO (Aper Alcoi) 02:30:20
  3. LETICIA MIRALLES (Independent) 02:32:14

III Trail Nogueruelas

70 km 

HOMES

  1. ROBERTO GIL LOPEZ (WAA Team CM GR-33) 07:54:10
  2. JAIME BORDERA LLADOSA (independent) 07:57:26
  3. ALVARO BARBA LOPEZ (Outdoor Natura Montcada) 08:30:54

DONES

  1. AMPARO ALBA PARDO (Colla El Parotet) 14:55:07

30 km 

HOMES

  1. EUSEBIO PEREZ TRUEBA (Independent) 03:13:00
  2. BARRY BARNARD BELENGUER (Independent) 03:16:50
  3. FERNANDO TOMAS BUESO (CM Desert Amunt) 03:23:39

DONES

  1. DIANA ALVAREZ ROMERO (GAMTE) 04:13:43
  2. ROSA MARIA GONZALEZ RODRIGUEZ (Independent) 04:24:09
  3. ELEBA VIDAL FERNANDEZ (Outdoor Natura Montcada) 04:41:17
Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »