Resultats del cap de setmana: Trail

tavernes podium

Campionat Individual i per Clubs FEMECV (Tavernes)

HOMES

  1. ANTONIO MARTINEZ (Marathon Crevillent) 02:01:17
  2. MIGUEL ANGEL SANCHEZ CEBRIÁN (Marathon Crevillent) 02:02:04
  3. EMILI SELLES i SEGUI (Marathón Crevillent) 02:02:16

DONES

  1. PILAR RARO (CxM Valencia) 02:35:01
  2. EVA BERNAT (CxM Valencia)  02:39:43
  3. MELISSA GALI (Mur i Castell-Tuga) 02:41:54

V Trail Sierra de Utiel

23 KM 1000+

HOMES

  1. JOSE RAMON BITANED (CA Utiel) 02:08:36
  2. MARIO LLORENS ZAFRA (CA Cuenca) 02:08:51
  3. LUIS ANGEL PALOMARES ANGULO (Trail Minglanilla) 02:10:30

DONES

  1. BEATRIZ REAL HERRAIZ (CA Cuenca) 02:26:05
  2. ESTIVALIZ FERNANDEZ GARCIA (Trail Requena) 02:44:30
  3. NIEVES FLORES PIQUERAS AYLLON (Entrerocas) 02:47:51

11’5 KM 300+

HOMES

  1. ANGEL LLOREZ ZAFRA (CA Cuenca) 00:53:10
  2. RAUL ATIENZA SALINAS (CA La Vega San Antonio) 00:57:00
  3. MIGUEL ANGEL PONCE MARTINEZ (CD Ruta) 00:57:48

DONES

  1. ROSI LLORENS ZAFRA (CA Cuenca) 01:05:28
  2. YOLANDA TORAL NOBLEJAS (Independent) 01:11:58
  3. CAROLINA NAVARRO MONTES (Trimagro) 01:12:23

I CxM Fontanars dels Alforins (Circuit Trail dels Íbers)

HOMES

  1. LLORENÇ MONTSERRAT (CA Bèrnia) 02:16:45
  2. PEDRO MARTI UREÑA (Trail Moixent) 02:18:18
  3. JUAN MANUEL GONZALEZ VALIENTE (Like Sport) 02:19:58

DONES

  1. IRENE GINER (Els Llops de Manuel) 02:56:13
  2. CRISTINA GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 02:57:08
  3. SONIA SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 03:02:12

IV Alcúdia de Veo Trail

HOMES

  1. VICTOR BERNAD 05:08:27
  2. ALFONSO DE LA TORRE 05:13:44
  3. ABELARDO ORQUIN 05:17:22

DONES

  1. ERICA GIMBAU 06:16:51
  2. NEREA GARCIA GORRIZ 08:12:28
  3. ANA ORTEGA JIMENEZ 08:14:38
  • Més dades:
  • Foto:

I Trail Monte Ponoig (Polop)

HOMES

  1. VICENTE ROIG ROSELL (Kalenji Team-Automovils Gomis) 02:45:01
  2. LORENZO VICENTE GIL GALIANO (SaliTrail) 02:45:35
  3. JORGE CELDRAN GARCIA (Tanques Team) 02:46:10

DONES

  1. GEMMA MACIA BLASCO 03:16:12
  2. MARIANO AGUSTIN SZALAY 03:45:04
  3. LAURA TEULER BOU 03:51:16

VIII Cursa i Marxa per Muntanya Font Amarga Les Salines (Vilanova de Casteló)

HOMES

  1. ADELINO PASTRANA PAVIA (CA l’Alcúdia) 01:46:08 
  2. XIMO MARTINEZ BELDA (Serra Vernissa) 01:49:05
  3. RUBEN SOLVES VAYAA (CC La Rabosa Muntanya) 01:49:17

DONES

  1. TAMARA CANET DOLZ (CAMA-Algemesí) 02:10:49
  2. MARTA SANCHEZ SANZ (Independent) 02:20:08
  3. AMPARO TALENS PLA (CT Alzira) 02:22:06

III Cursa i Marxa per Muntanya Palma-Ador

HOMES

  1. SANTI CASTELLA VICIANO (Crazu Runners) 01:18:58
  2. DAVID GARCIA MASCARELL (GE La Carena Trail) 01:19:21
  3. CESC ALMUDEVER CERVERA (Ciclones CT Albal) 01:20:19

DONES

  1. ISABEL CUBILLO MARTIN (-) 01:47:39
  2. PALOMA APARICIO VARON (CA Safor Delikia)  01:48:15
  3. ELISA GARCIA CÓRCOLES (La Xara Trail) 01:53:46

II Marató Vías Verdes Ojos Negros (Navajas)

HOMES

  1. HUGO FIGUERAS BLANCO (Esports Truga) 02:35:18
  2. MAXIMO FOLQUES LORENTE (CE Dorsal 19 Pego) 02:44:28
  3. STEVEN DARBY (UK Net Runner) 02:46:33

DONES

  1. HANNAH OLD ROYD (Saltaire Straiders) 02:50:37
  2. ALICIA ABELLANAS PANIAGUA (Independent) 03:25:26
  3. ELENA LAZARO HERVAS (Indepdendent) 03:27:57
Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »