Resultats del cap de setmana: Trail

 

font de la figuera podium ok

V CSP – Penyagolosa Trails

HOMES

  1. SEBAS SANCHEZ (Marathon Crevillent) 12:54:09
  2. REMI QUERALT (CM Vistabella Race Land) 12:54:28
  3. VICTOR BERNAD (AML Sport HG – Meridiano 0) 13:12:09

DONES

  1. MERCEDES PILA (GR 10) 15:02:13
  2. SILVIA TRIGUEROS (Race Land) 16:47:44
  3. JONE URKIZU  (Aitasuna MB) 17:09:07

XVIII MiM – Penyagolosa Trails

HOMES

  1. MIGUEL ANGEL SANCHEZ CEBRIAN (Marathon Crevillent) 05:36:24
  2. SANTI GARCIA SORIA (Corremon Trail) 05:39:12
  3. JAVIER ROBRES MONFORTE (Maestrazgo  Escuder Tejidos) 05:43:31

DONES

  1. GEMMA ARENAS (Dynafit Team) 06:33:51
  2. LAIA CAÑES BADENES (AML Sport HG – Atmosfera) 06:39:41
  3. MELISSA GALI FRANCISCO (Mur i Castell Tuga) 06:44:26

IV Trail La Font de la Figuera

HOMES

  1. JUAN MARTINEZ TORTOSA  (Like Sport Lurbel) 02:16:19
  2. ABELARDO ORQUIN (Trail Serra Vernissa) 02:25:07
  3. JUAN JOSE LOPEZ CARPENA (CEE Trail Club) 02:31:38

DONES

  1. ANA TAUSTE GALERA (Like Sport Lurbel) 02:55:56
  2. SONIA SANCHEZ SANCHEZ (Trail Moixent) 03:01:04
  3. IRENE GINER (Els Llops de Manuel) 03:03:17

II Trail dels Senglars (Favara)

HOMES

  1. DAVID BALUSTER SANZ (Mur i Castell Tuga) 02:09:26
  2. ALVARO CLIMENT MIÑANA (Triasport) 02:14:14
  3. RAUL HERNADEZ FUSTER (Corriol X Trem) 02:14:24

DONES

  1. PATRICIA TORRES VILLAR (Cor i Muntanya Puçol) 03:00:57
  2. BEGOÑA COLLADO BOIRA (CT Alzira) 03:09:38
  3. NATALIA CLARI SANZ (CM Senglars Favara) 03:13:46

V CxM Callosa Extrem (Callosa)

[/vc_column_text]

HOMES

  1. EMILI SELLES I SEGUI (Ca Marathon Crevillent9 02:31:00
  2. JUAN ARGENTE PAYA (CA Marathon Crevillent) 02:32:50
  3. ALFONSO DE MOYA SANCHEZ (Espuña Trail) 02:33:29

DONES

  1. EVA CRUZ MONTALBAN (Club Montanya i Escalada Thiar) 03:05:05
  2. VIRGINA MARIN SANCHEZ (Portazgo and Alma Trail) 04:31:11

 

IV Xàtiva Natura Trail (Xàtiva)

HOMES

  1. XAVIER TOMAS ESMEL (Trail Serra Vernissa) 01:04:29
  2. RAUL FERRANDO LAMIRANT (La Mallà Tot Pulmó) 02:05:04
  3. ANTONIO PEREZ VERDU (CEM Les Llebres de Muro) 02:07:28

DONES

  1. EVA CASTELLS SANCHIS (CA Xàtiva) 02:35:25
  2. PAULA MATA MAHIQUES (Corremón Trail) 02:44:04
  3. IRENE PALOMARES CORDOBA (Trifitness 31) 02:45:03
[/vc_column]
[/vc_row]

I Gran Fons Penyes Albes (Montixelvo)

[/vc_column_text]

HOMES

  1. IGNASI CARDONA (Like Sport) 00:58:41
  2. JUANJO DE LOS ANGELES (Club de Correr Xeraco) 00:59:24
  3. RAUL SOLER (Mérida Trail) 01:00:33

DONES

  1. LAURA SAHUQUILLO (Independent) 01:17:08
  2. LAURENCE RASTELL (Balearia Trail Dianium) 01:22:32
  3. PALOMA APARICIO (CA Sport Delikia Sport) 01:22:50

 

IV Trail Requena El Rebollar

HOMES

  1. JOSE RAMON BINTANED MORENO (CA Utiel) 01:50:26
  2. MIGUEL ANGEL PEÑALVER (Trail Villar Caja Rural) 01:50:30
  3. DAVID HUNGRIA MAÑEZ (CxM Valencia) 01:50:45

DONES

  1. ESTIVAL FERNANDEZ GARCIA (Trail Requena) 02:27:05
  2. NOELIA VALLE CARCEL (CA Utiel) 02:27:45
  3. ELISABET RIOS PEREDO (Burjarunners) 02:34:12

 

 

Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »