Resultats del cap de setmana: Trail

tibi-eixida

II Trail Volta al Pantano de Tibi

26 KM

HOMES

  1. SERGIO GUTIÉRREZ (Marathon Crevillent) 02:40:51
  2. MIGUEL MIRA (Tibi Vertical) 02:47:38
  3. ANTONIO LOPEZ (-) 02:50:00

DONES

  1. GEMMA MACIA BLASCO (Trilegens Santa Pola) 03:01:22
  2. CRISTINA DE LA TORRE (Green Power ST) 03:27:24
  3. LAURA IRINA LARA (Urban Runners) 03:47:57

17 KM

HOMES

  1. JOSE ANTONIO LUNA (Marathon Crevillent) 01:24:43
  2. ALEJANDRO LOPEZ (CT CAFS Xixona) 01:29:04
  3. JOAQUIN JOVER (Club Muntanyisme Els Caragols) 01:32:11

DONES

  1. FANI PEREZ (Centre Castellut Muntanyisme) 01:55:49
  2. MONICA MARTINEZ (Trinet Nunca es tarde) 01:59:51
  3. ANA PEYDRO SANCHEZ (CxM Valencia) 02:00:08

III Bellús Trail Mountain

SPECIAL ONE 39 KM

HOMES

  1. XAVIER TOMAS (Trail Serra Vernissa) 04:04:00
  2. AITOR MARTINEZ SERENA (CC La Rabosa Muntanya) 04:13:52
  3. JOAN GOMAR TORMO (Carena Trail) 04:15:50

DONES

  1. EVA FERRA NAVARRO (TriSport Roquette) 06:34:12
  2. MAJO PEREZ VICEDO (Soca Run Cocentaina) 07:09:24

SPEED WAY 27 km 

HOMES

  1. ABELARDO ORQUIN (Trail Serra Vernissa) 02:45:42
  2. EUSEBIO FAUS (www.eusebiofaus.com) 02:47:12
  3. JULIAN NAVARRO (CA Ajos-Xàtiva) 02:49:29

DONES

  1. CARMEN MARIA PEREZ SERRANO (Rompiendo límites) 03:23:30
  2. ROSA MORENO GONZALEZ (Independent) 05:31:44

SPRINT TRAIL 12,6 km

HOMES

  1. ALEX CAMPOS (Alex Campos Team) 01:04:51
  2. TONI PEREZ GOMEZ (Alex Campos Team) 01:05:47
  3. BLAY CANET GARCIA (Independent) 01:05:50

DONES

  1. BELEN BARQUERO MIRO (Independent) 01:28:01
  2. ALICIA GRACIA (Run Mountain) 01:43:46
  3. EVA TOMAS (Independent) 01:53:17

III Mondúber Trail 

ULTRA TRAIL

HOMES

  1. DANI AMAT ASENCIO (Running Cid Petrer) 09:45:25
  2. PEDRO MARTINEZ (Esports Colau) 09:45:28
  3. JUANJO DE LOS ANGELES (CC Xeraco) 09::56:39

DONES

  1. MERCEDES PILA (GR 10) 11:55:19
  2. NOELIA CAMACHO (Hockey Alcalà) 12:047:30
  3. BELINDA ORTIZ (Atletismo Montaña Artafe) 13:05:29

MARATO

HOMES

  1. VICTOR BERNAD (AML Sport HG-Meridiano 0) 04:29:00
  2. ROBERTO LOPEZ (Trivici Team) 04:39:30
  3. JOSE GOMEZ INSA (CEM Corresendes) 04:39:30

DONES

  1. PATRICIA LOPEZ VICEDO (CEM Corresendes) 05:52:39
  2. BEGO GARCIA (CC Xeraco) 06:37:32
  3. BEGOÑA COLLADO (CT Alzira) 07:08:08

Vitobest Tollos Trail 

HOMES

  1. MIGUEL ANGEL SANCHEZ CEBRIAN (Marathon Crevillent) 01:34:44
  2. PACO MUÑOZ TORREGROSA (CE Dorsal 19 Pego) 01:41:45
  3. CARLOS MORENO GARCIA (CEE Trail) 01:44:37

DONES

  1. LEYRE GALLARDO (Jabalíes Dorados) 02:06:37
  2. ENCARNA CARDONA (CA Dianium) 02:20:12
  3. ELISA GARCIA (La Xara) 02:22:35

III Trimuro Trail (Turballos)

HOMES

  1. ANTONIO PEREZ VERDU (CEM Llebres de Muro) 02:06:09
  2. JORGE VICEDO (Independent) 02:09:45
  3. JOSE IGNACIO MARTINEZ (Pumas Trail Villena)  02:12:02

DONES

  1. MARI TAMARIT (Komando Trail) 02:31:39
  2. GLORIA COMPANY (Penya El Coyote) 02:46:49
  3. ROSER NICOLAU (CT Xixona) 02:48:20

IX Marxa Entreparets

HOMES

  1. JAVIER MEDALL 01:49:53
  2. CRISTIAN CALLAU
  3. DAVID PRADES

DONES

  1. RAQUEL MARTINEZ 
  2. MARIA EUGENIA INTURIAS
  3. CRISS KUN
  • Més dades:
  • Foto:
Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »