Resultats del cap de setmana: Trail

VI Callosa Extrem

HOMES

  1. ANTONIO MARTINEZ (Marathon Crevillent) 02:16:21
  2. MIGUEL ANGEL SANCHEZ CEBRIAN (Like Sport Lurbel) 02:16:40
  3. JOSE ANTONIO LUNA (Marathon Crevillent) 02:16:49

DONES

  1. EVA BERNAT (Like Sport Lurbel) 02:50:21
  2. ANA TAUSTE GALERA (Like Sport Lurbel) 02:59:19
  3. GEMMA MACIA BLASCO (Marathon Crevillent) 03:05:11

III Marató de la Calderona

HOMES

  1. VICTOR BERNAD BLASCO (AML Sport HG-Meridiano 0) 04:14:31
  2. VICENTE FERNANDEZ ROIG (Outdoor Natura Moncada) 04:17:10
  3. IVAN SAIZ GARCIA (Corremón Trail) 04:19:43

DONES

  1. VERENA LEVY CACERES (Independent) 06:07:50
  2. SONIA CHUVE FARFAN (Independent) 06:21:12
  3. MAR FOS CAMARENA (La Llebre Alpesa) 06:26:46

MITJA MARATO CALDERONA

HOMES

  1. ALBERTO PAMBLANCO (Tripuçol) 01:49:58
  2. HECTOR HERNADEZ (Outdoor Natura Moncada) 01:52:50
  3. JULIAN ALVAREZ (Outdoor Natura Moncada) 01:56:13

DONES

  1. LOLA PEREZ (-) 02:36:01
  2. SONIA DOMINGO (CM At-zenet) 02:36:08
  3. PATRICIA CAMPS CASTELLÓ (Outdoor Natura Moncada) 02:42:21

III Tomaca Trail (Alginet)

HOMES

  1. LUIS APARICIO MANZANARES (Independent) 01:37:44
  2. DAVID BALLESTER SANZ (Mur i Castell-Tuga) 01:40:29
  3. RAMON REYES SANCHEZ (Gómez Madrid Kangurs Benifaió) 01:42:10

DONES

  1. ANA BENITO MUÑOZ (CA Tortuga Algemesí) 02:11:25
  2. BLANCA CABAÑERO REOLI (Independent) 02:24:36
  3. MARILO COLOMINA LECHUGA (Mur i Castell-Tuga) 02:25:30

VII Trail de Chera

HOMES

  1. JAIME SORIANO (Green Power ST) 01:39:03
  2. JONATHAN BENITO (Som Passatge) 01:40:08
  3. FRAN HINOJOS (superatesport.com) 01:44:19

DONES

  1. ALBA GARCIA FUENTES (Green Power ST) 02:08:52
  2. ESTIVAL FERNANDEZ (Trail Requena) 02:16:11
  3. SARA DOMINGUEZ (Green Power ST) 02:20:16

VII Mimamuca (Carrícola)

MIMAMUCA

HOMES

  1. JUANAN RUIZ GARCIA (CM Vistabella) 04:00:48
  2. CRISTOBAL ADELL (La Sportiva) 04:00:49
  3. XAVIER TOMAS (Serra Vernissa) 04:01:57

DONES

  1. MARI TAMARIT (Aper Alcoi) 04:50:21
  2. CRISTINA SANCHIS (Trivici Team) 05:48:41
  3. ANA NEVADO BERENGUER (Corredores Solitarios) 06:04:07

MAMUCA

HOMES

  1. EUSEBIO FAUS (www.eusebiofaus.com) 01:40:29
  2. JUAN TORRES (GE Les Gerres) 01:40:30
  3. LLORENÇ MONTSERRAT (CA Bèrnia) 01:40:43

DONES

  1. NATALIA GURCHENKOVA (Marathon Crevillent) 02:09:38
  2. ROSI PLA CALABUIG (Independent) 02:11:22
  3. MARTA CABRO SEGRELLES (-) 02:13:06

XXII Subida y Marcha al Terrero de Chella

HOMES

  1. POLI LIMIA SAUS (Atletes Xàtiva) 00:29:13
  2. SANTI BRUNET CABRERA (Mediterranea) 00:29:24
  3. SIMO RAMA CANICOBA (Mur i Castell-Tuga) 00:29:50

DONES

  1. CRISTINA CHORRO (CA l’Alcúdia) 00:37:01
  2. SILVIA SARRION (Trail Umbría La Plana) 00:37:33
  3. NEUS LLUCH (La Vespa de Novetle) 00:39:47

XI Cursa Castro d’Alfondeguilla

HOMES

 

DONES

  1. JULIA FONT (Amics Volta Terme Fondeguilla)
  • Més dades:
  • Foto:

I Trail Refugis de Pedra (Onda)

HOMES

  1. CESAR GARCIA MALLENLO (Asustas Team) 04:26:18
  2. RAUL IBAÑEZ CASAÑ (CM La Pedrera) 04:44:00
  3. TOMEU CALABUIG TOMAS (Independent) 00:44:30

DONES

  1. XARI ADRIAN (CM Vistabella) 06:04:29
  2. MINERVA CARCELLER COLLADO (Atmosferta Sport Running) 06:22:15
  3. MARTA BADENES SORRIBES (Trotasenders Onda) 06:54:29
  • Més dades:
  • Foto:

Related posts:

Compartir aquesta notícia a

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »