Resultats del cap de setmana: Trail

II Marató del Penyagolosa (Xodos)

HOMES

  1. MARTIN BACAS NAYEN (Fuentes and Calvente Natura) 04:04:50
  2. EZEQUIEL CUESTA (Mur i Castell-Tuga) 04:18:16
  3. JEFFERSON OTALVARO MOSCOSO (Ca Urban Running) 04:22:47

DONES

  1. RAQUEL CASARES LOPEZ (CA Onda) 05:29:49
  2. SUSANA ARASIL (Ham Running) 06:14:58
  3. DAVINIA SEGLAR (Betxí Runners) 06:24:35

PUJADA AL MARINET

HOMES

  1. RICARDO CHERTA (Corremón Trail) 00:58:10
  2. PACO SAEZ MARQUES (CM GR 33) 01:00:07
  3. PEDRO MARTINEZ MARTINEZ (CA Onda) 01:00:50

DONES

  1. LAIA MATEU ESCRIG (CIM Penyagolosa Xodos) 01:15:45
  2. BIENVE OSUNA GONZALEZ (Mur i Castell-Tuga) 01:22:09
  3. NOELIA DOÑATE ARTERO (independent) 01:24:42

IV Marxa de Muntanya de Bejís

HOMES

  1. ALBERTO VICENTE MARQUES (CA Altura) 02:01:39
  2. LUIS APARICIO (HCB Entrenamiento Personal) 02:04:43
  3. SAMUEL PALOMERA SVENSSON (CA Saltamontes) 02:08:54

DONES

  1. AMPARO ESCRICH GARCIA (CA Saltamontes) 02:54:11
  2. ELENA LAZARO HERVAS (-) 02:58:40
  3. ESME VICENTE SAURA (CA Running Castelló) 03:02:37

IV Subida al Peloto (Casas Bajas – Ademuz)

HOMES

  1. CRISTIAN CALLAU (Mur i Castell-Tuga) 02:29:35
  2. EDUARDO SALVADOR (Grupo Alpino Javalambre) 02:33:50
  3. IVAN SAIZ GARCIA (Corremón Trail) 02:33:50

DONES

  1. ESTIVAL FERNANDEZ (Trail Villar Caja Rural) 03:36:54
  2. LOLA RABADAN BELINCHON (Redolat Team) 03:42:35
  3. LAURA AGUILAR HERNANDEZ (Running Moró) 03:45:21

VI Cursa per Muntanya Les Xosses de Crevillent

HOMES

  1. JOSE ANTONIO PEREZ SANSANO (-) 01:09:27
  2. GUILLERMO GARCIA RIQUELME (-) 01:09:58
  3. RICARDO MARTINEZ SEMPERE (Trifitness 31) 01:11:31

DONES

  1. ANGELA MARTINEZ PAYA (-) 01:28:48
  2. MARIA MARI COIG (independent) 01:30:20
  3. ANA ISABEL AGULLO QUILES (Club Urban Runners) 01:32:27

I Trail de Picassent

HOMES

  1. RAMON BLASCO ARCE (CE Trenkacames Sedaví) 01:51:01
  2. RUBEN SOLVES VAYA (CC La Rabosa Muntanya) 01:52:00
  3. JOSE GASPAR PEREZ (CA La Cabezuela) 01:52:31

DONES

  1. GLORIA FULLER SUAREP (Cor i Muntanya Puçol) 02:20:00
  2. EVA TARIN SOTOMAYOR (Trivoltors Alcàsser) 02:20:41
  3. INMA BALLESTEROS SANCHEZ (Runners Ciutat de València) 02:27:59
  • Més dades: https://www.toprun.es/stats/i-trail-picassent-2017/clasificaciones/modalidad/23K
  • Foto:

XIII Volta Muntanya Vall d’Alba

HOMES

  1. ALEX MARIN FABRA (Maestrazgo-Portell Turisme) 00:42:08
  2. ABEL BELLES GUIMERA (Urban Running Castelló) 00:43:37
  3. ALVARO RIBERA SILVESTRE (Mur i Castell-Tuga) 00:46:10

DONES

  1. CRISS KUN (Independent) 00:51:23
  2. IOANA PETENCHI (Running Moro) 00:52:29
  3. MARIAM MONTONI (CM GR 33) 00:58:38
Compartir aquesta notícia a
468 ad

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »