Resultats del cap de setmana: Trail

X CxM Catí Esperit Skyrunning

HOMES

  1. ALBERT FERRER CAMAÑES (Maestrazgo Portell-Turisme) 01:46:32
  2. JOSE ANGEL EBRI (Amics de les Curses Populars Alcala) 01:52:25
  3. MANUEL SEGARRA BERENGUER (Mur i Castell-Tuga) 01:53:25

DONES

  1. SONIA MUNDINA GIL (CM GR 33) 02:15:18
  2. DIANA MARTORELL (Mur i Castell-Tuga) 02:20:08
  3. SILVIA MIRALLES ARNAU (Mur i Castell-Tuga) 02:22:22

IV Trail Aras de los Olmos

HOMES

  1. MIGUEL ANGEL PEÑALVER (Trail Villar Caja Rural) 01:54:44
  2. DANIEL MARTINEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural) 01:58:16
  3. ROBERTO JUAN HERRERA (Corremón Trail) 01:59:08

DONES

  1. MARIA CAMPOS CLEMENTE (Team 3FDC) 02:34:30
  2. ESTIVALIZ FERNANDEZ GARCIA (Trail Villar Caja Rural) 02:34:31
  3. CRISTINA GARCIA NAVALON (Trail Moixent) 02:41:56

HOMES

  1. JUAN MARIA JIMENEZ LLORENS (Green Power ST) 00:44:27
  2. NOUR EDDINE ASBITA (CA Edeta) 00:44:49
  3. JOSE ANDRES COLLADO (Titaguas Corre) 00:44:56

DONES

  1. MARIA JESUS CASAS MENA (Cxm València) 00:59:33
  2. ARANZAZU PICON CRESPO (Escuela Corredor Paco Milán) 01:00:06
  3. CARMEN RODRIGUEZ SOLER (C.A. Von Hippel-Lindau Paiporta) 01:00:07

IV Bellús Trail Mountain

HOMES

  1. ANTONIO PEREZ VERDU (CEM Les Llebres de Muro) 02:32:12
  2. XAVIER TOMAS ESMEL (Trail Serra Vernissa) 02:36:21
  3. XAVI GARCIA MASKARELL (Mur i Castell-Tuga) 02:36:26

DONES

  1. BEGO GARCIA DIAZ (Club Correr Xeraco) 03:28:04
  2. SONIA GUILLEM PEREZ (Serrano Club Atletismo) 03:32:45
  3. NOEMI ARANDA OLIVEROS (Benigànim Trail) 03:36:11

HOMES

  1. VICTOR MARTINEZ BALAGUER (La Cabra al Monte) 01:05:42
  2. EUSEBIO FAUS (KM3 Xàtiva) 01:07:01
  3. JORDI MARTINEZ MEVA (Independent) 01:08:13

DONES

  1. AMANDA RUIZ (Vetersalud Albaida) 01:23:12
  2. ANA ALBEROLA PUIGCERVER (Independent) 01:26:54
  3. BARBARA MORAGUES (Trifitness 31) 01:27:00

Cross Nocturno Aguamarga

HOMES

 

DONES

  • Més dades:
  • Foto:

VI CxM Sierra de Chovar

HOMES

  1. CESR GARCIA MALLENCO (Masustas team) 01:54:15
  2. JAIME SORIANO LUIZ (CA Soneja) 01:54:39
  3. OSCAR SOTO MORENO (Entrenamiento Personal HCB) 01:55:05

DONES

  1. LLUNA BELTRAN ESTEVE (Cor i Muntanya Puçol) 02:34:05
  2. GLORIA FULLER (Cor i Muntanya Puçol) 02:37:33
  3. MARISA VILAGRASA BLANCO (Trail Morverdre) 02:38:26

II Trail Clásica del Guardia (Villena)

HOMES

  1. ANDRES MICO MARTINEZ (CA Promesas Villena) 01:30:04
  2. LUIS SANCHEZ SERRANO (Independent) 01:32:43
  3. VICENTE GIL GALIANO (Trivici Team) 01:35:27

DONES

  1. GEMMA MACIA (Marathon Crevillent) 02:01:40
  2. JUAN MARCELA LONDOÑO (CE Eldense Trail Club) 02:01:50
  3. ESTER SANCHEZ PEREZ (Mandarache Cartagena) 02:02:23
Compartir aquesta notícia a
468 ad

Enviar un comentari

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »