AGENDA

Cap de setmana del 26 i 27 de GENER

  • 26/01   DUATLO – II Duatlón Invernal Bronchales 
  • 26/01   DUATLO – I Duatló Provincial de San Fulgencio (Fase provincial Alicante)
  • 26/01   TRAIL – Volta a la Muntanya de Llaurí
  • 26/01   CANICROSS – Canicross de Benicàssim – Circuit Canicross Castelló
  • 27/01   TRAIL – V Cursa per Muntanya Castell d’Aixà (Llíber) – Circuit Trail La Marina
  • 27/01   TRAIL – Marxa Sant Sebastià (Vilavella) – 2ª prova Campionat de Lliga CxM FEMECV
  • 27/01   TRAIL – VIII CxM Serra Perenxixa (Torrent)
  • 27/01   TRAIL – V Trail Alicante Aigües
  • 27/01   CANICROSS – II Canicros i Marxa (Figueroles) 
  • 27/01   BTT – XXIII Marxa BTT Montroi – Circuito BTT La Ribera  

Cap de setmana del 02 i 03 de FEBRER

  • 31/01     BTT – Costa Blanca Bike Race
  • 01/02    BTT – Costa Blanca Bike Race
  • 02/02    BTT – Costa Blanca Bike Race
  • 03/02    BTT – Costa Blanca Bike Race
  • 03/02    BTT – Marxa MTB Pobla de Vallbona – Circuito MTB Valencia
  • 02/02    TRAIL – XIX Marxa a Peu (Cabanes)
  • 02/02    DUATLO – Duatló Escolar Vilanova de Castelló (Fase provincial València) 
  • 03/02    DUATLO – II Duatló per Relleus de Castelló – Ribera Alta – Lliga Clubs Caixa Popular
  • 03/02    TRAIL – VII Mitja Marató de Muntanya Ocaive (Pedreguer) – Circuit Trail La Marina
  • 03/02    TRAIL – III Trail Benissoda
  • 03/02    TRAIL – VI Trail l’Aventador de Genovés
  • 03/02    TRAIL – XXI Maratón Espadán – Campionat Autonòmic FACV
  • 03/02     SENDERISME – 55ª Marxa dels Veterans de la Comunitat Valenciana (CEM Corresendes Xeresa) 

Cap de setmana del 09 i 10 de FEBRER

  • 09/02   TRAIL – UTES / TES / C17Es – Espadan Trail Events (Vall d’Uixó)
  • 09/02    ORIENTACIO – 1º Prova Lliga Autonòmica (CE Colivenc) – Biar (Alacant) 
  • 10/02    TRAIL – VI Trail Senders Vall del Vernissa (Ròtova) – 3ª prova Campionat de Lliga CxM FEMECV
  • 10/02    TRAIL – VIII Carrera de la Mola (Novelda)
  • 10/02    TRAIL – X Trail de Chera Buseo – Circuito Trail Valencia Cajamar
  • 10/02    TRAIL – III Trail Xio Llutxent
  • 10/02    CANICROSS – Canicross Cabanes – Circuit Canicross Castelló
  • 10/02    BTT – XIV Marxa BTT Trans Aledua (Llombai) – Circuito BTT La Ribera
  • 10/02    BTT – V Trofeu BTT La Vila Joiosa 
  • 10/02    BTT – Marxa BTT Vall d’Alba – Challenge BTT Maratón Diputació Castelló
  • 10/02    DUATLO – Duatló Escolar Canet (Fase provincial València)  

Cap de setmana del 16 i 17 de FEBRER

  • 14/02    BTT – Mediterranean Epic (Orpesa)
  • 15/02    BTT – Mediterranean Epic (Orpesa)
  • 16/02    BTT – Mediterranean Epic (Orpesa)
  • 17/02    BTT – Mediterranean Epic (Orpesa)
  • 16/02    MARXA NORDICA – II Prova Copa Marxa Nòrdica FEMECV (SM Societat Excursionista de València Guaita)
  • 17/02    BTT – XI Marxa BTT Alginet – Circuito BTT La Ribera
  • 17/02    TRAIL – IX Serra Grossa Trail – VI Liga Alicante Cross Series 2019
  • 17/02    TRAIL – VI CxM Ciutat de la Vall d’Uixó – 4ª prova Campionat de Lliga CxM FEMECV
  • 17/02    TRAIL – X Gegant de Pedra (Ondara) – Circuit Trail La Marina 
  • 17/02     TRAIL – VI Trail Almedíjar 
  • 17/02     TRAIL – IV Trail de Anna 
  • 17/02     TRAIL – IV Apadis Tetrail (Villena)
  • 17/02     TRAIL – IV Trail Les Gerres (Castelló de Rugat)
  • 17/02     TRAIL – Trail Les Useres – Pujada al Castellet 
  • 17/02     TRAIL – 4ª Prova Campionat de Lliga CxM FEMECV
  • 17/02    DUATLO – III Duatló Antella
  • 17/02    DUATLO – Duatló Escolar Sant Vicent del Raspeig (Fase Autonòmica)  

Cap de setmana del 23 i 24 de FEBRER

  • 23/02   TRAIL – X Carrera de los Árboles y Castillos
  • 24/02   TRAIL – X Carrera de los Árboles y Castillos
  • 24/02   CANICROSS – Canicross La Serra d’En Galcerán – Circuit Canicross Castelló
  • 24/02   TRAIL – Trail Les Creus (Tavernes de la Valldigna)
  • 24/02   TRAIL – VII Moixent Trail 
  • 24/02   TRAIL – IV Escarchón Trail (Ademuz) 
  • 24/02   TRAIL – IV Trail ADT (Albalat dels Tarongers)
  • 24/02   TRAIL – Trail de la Cuta (Llocnou de Sant Jeroni)
  • 24/02   TRAIL – Blasca Trail – Circuit Xitxarra Trail 
  • 24/02   BTT – Marxa BTT Beniarbeig – Circuit BTT Comarques Centrals 
  • 24/02   BTT – MTB Casinos – Circuito MTB Valencia 
  • 23/02   DUATLO – Duatló per Equips Albalat de la Ribera – Lliga Clubs Caixa Popular
  • 24/02   DUATLO – VII Duatló Sprint Onda – Circuit Duatlons Castelló
  • 24/02   DUATLO – Duatló Escolar Alquerías del Niño Perdido (Fase Provincial Castelló) 
  • 24/02   DUATLO – Duatló Escolar Petrer (Fase Provincial Alicante)     

Cap de setmana del 2 i 3 de MARÇ

  • 02/03   MARXA NORDICA – III Prova Copa Marxa Nòrdica FEMECV (Grup de Muntanya Penya Frare / Callosa d’en Sarrià)
  • 02/03   TRAIL – II Trail Serra de Corbera
  • 02/03   TRAIL – III Trail Refugis de Pedra (Onda)
  • 02/03   TRAIL – IV Marxa al Terrero de Chella
  • 02/03   ORIENTACIO – 6º Liga Intercomarcal Escolar  (Alcoi – CE Alcoi)
  • 03/03   ORIENTACIO – 2 Prova Lliga Autonòmica Orientació – Campionat Autonòmic Llarga Distància (CO Sant Joan) – El Molar (Alicante)
  • 03/03   TRAIL – MABO – Marató de Borriol – Campionat d’Espanya de Clubs FEDME
  • 03/03   TRAIL – VI Trail de Xeresa – Circuito Trail Valencia Cajamar
  • 03/03   TRAIL – IX MIMAMUCA i V MAMUCA (Carrícola)
  • 03/03   BTT – Marxa BTT Benigànim – Circuit BTT Comarques Centrals
  • 03/03   BTT – Marxa BTT “La Machacà” (Vall d’Uixó) 
  • 03/03   BTT – Open España XCO – Internacionales XCO Chiva
  • 03/03   DUATLO – Duatló Escolar Alcoy (Fase Provincial Alicante)
  • 03/03   DUATLO – II Duatló Ciutat de Carcaixent – Autonòmic Duatló Sprint i Paratriatló   

Cap de setmana del 9 i 10 de MARÇ

  • 08/03   TRAIL – UltraTor (Castelló-Morella)
  • 09/03   TRAIL – UltraTor (Castelló-Morella)
  • 10/03    TRAIL – UltraTor (Castelló-Morella)
  • 09/03   TRAIL – VIII Perimetral de Benissa – Circuit Trail La Marina – Campionat Autonòmic de CxM Llarg Recorregut FEMECV
  • 09/03   ESCALADA – I Prova Copa Escalada en Bloc FEMECV (Centre Excursionista Callosa de Segura)
  • 10/03   TRAIL – XII Pujada Penya El Frare (Muro d’Alcoi)
  • 10/03   TRAIL – Cursa Castro Alfondeguilla – Circuit Diputació Castelló CxM
  • 10/03   TRAIL – IV Perimetrail RETT Serra Vernissa (Xàtiva)
  • 10/03   TRAIL – V Maratón de la Calderona (Serra)
  • 10/03   TRAIL – Jabalí Trail (Algimia de Almonacid)
  • 10/03   BTT – Open XC Villa de Chiva 
  • 10/03   BTT – MTB Sagunto – Circuito MTB Valencia
  • 10/03   BTT – BTT Memorial Roberto Ferreríes (Traiguera)
  • 09/03   DUATLO – Duatló Escolar Elda (Fase Autonòmica) 
  • 10/03    DUATLO – Duatló Ciudad de Torrevieja 
  • 10/03    DUATLO – IX Duatló Ciutat d’Ontinyent 
  • 10/03    ORIENTACIO –  2º Liga Sureste (FORM – Murcia) 

Cap de setmana del 16 i 17 de MARÇ

  • 16/03   ORIENTACIO – 7º Liga Intercomarcal Escolar (Villena O – Villena)
  • 17/03   TRAIL – XXI Marxa a Peu (Borriol)
  • 17/03   TRAIL –  VIII Cross San Gabriel – VI Liga Alicante Cross Series 2019
  • 17/03   TRAIL – Media Maratón de Montaña X Montaña San Gabriel 
  • 17/03   TRAIL –  XLI Pujada a la Font Roja 
  • 17/03   BTT – Marxa BTT Sant Joan de Moro – Circuit BTT Muntanyes de Castelló
  • 17/03   BTT – Marxa BTT Senija – Circuit BTT Comarques Centrals
  • 17/03   DUATLO – Duatlón Rojales  

Cap de setmana del 23 i 24 de MARÇ

  • 23/03   TRAIL – Campionat Autonòmic FEMECV de Carrera Vertical (CDME Trail Villena)
  • 23/03   ESCALADA – II Prova Copa Escalada en Bloc FEMECV (Club de Escalada y Montañismo Benidorm)
  • 24/03   TRAIL – III Arrapapedres (Beniali) – Circuit Trail La Marina
  • 24/03   BTT – Marxa BTT Villalonga – Circuit BTT Comarques Centrals
  • 23/03   BTT – MTB Chiva Cronoescalada – Circuito MTB Valencia
  • 24/03   BTT – MTB Chiva – Circuito MTB Valencia
  • 24/03   BTT – Superprestigio MTB Cofrentes
  • 23/03   DUATLO – Duatló Escolar Benifaió (Fase provincial València)
  • 24/03   DUATLO – V Duatló d’Alaquàs
  • 24/03   DUATLO – VI Duatló Orihuela – Vientos del Pueblo – Autonòmic Duatló Media Distància – Copa No Drafting FTCV    

Cap de setmana del 30 i 31 de MARÇ

  • 30/03   DUATLO – I Duatló Crono Individual de Moncofa – Circuit Duatlons Castelló 
  • 31/03   TRAIL – Ultra Trail de Tuéjar
  • 31/03   TRAIL – MVV Ojos Negros (Navajas)
  • 31/03   TRAIL – II Moriscos Trail (Vall d’Almonacid)
  • 31/03   TRAIL – Pujada a Pipa (La Vall d’Uixó) – Circuit Diputació Castelló CxM 
  • 31/03   TRAIL – IV Tarahumara Trail (Fontanars dels Alforins) 
  • 31/03   TRAIL – MaMoVa 2019
  • 31/03   BTT – Marxa BTT Campro Alpesa (Tavernes de la Valldigna) – Circuito BTT La Ribera
  • 31/03   BTT – Open BTT XCM Villar del Arzobispo – Circuito Serranía BTT    

Cap de setmana del 6 i 7 d’ABRIL

  • 02/04    ESCALADA – Campeonato de España Universitario – Dificultad (Valencia)
  • 03/04    ESCALADA – Campeonato de España Universitario – Dificultad (Valencia)
  • 06/04    ESCALADA – III Prova Copa Escalada en Bloc FEMECV (CAMA Algemesí)
  • 06/04    DUATLÓ – Duatló Vialterra Algemesí i Parelles – Lliga Clubs Caixa Popular
  • 06/04    DUATLÓ – Duatló Escolar Algemesí (Fase Provincial Valencia)
  • 06/04    TRAIL – Lurbel Mountain Festival (Yeste)
  • 06/04    ORIENTACIO – V Trofeo Ciudad de Requena – Liga Española O Pie (FEDOCV – Requena)
  • 07/04    ORIENTACIO – V Trofeo Ciudad de Requena – Liga Española O Pie (FEDOCV – Requena)
  • 07/04    TRAIL – V El Camí dels Bandolers (Senija) – Circuit Trail La Marina
  • 07/04    TRAIL – IV Reconco Trail (Biar)
  • 07/04    TRAIL – Gran Fons de les Penyes Albes (Montixelvo)
  • 07/04    TRAIL – Campionat Autonòmic CxM FEMECV Individual i per Clubs (Maratón Crevillent) 
  • 07/04    TRAIL – IX Cursa Muntanya Tales Serra Espadà
  • 07/04    TRAIL – IV Valltorta Trail (Tirig)
  • 07/04    BTT – XVIII Trobada BTT L’Alcúdia – Circuito BTT La Ribera
  • 07/04    BTT – Endurama Utiel
  • 07/04    TRIATLO – Triatló de Montaña de Cofrentes
  • 07/04    DUATLO – Duatló Escolar Nules (Fase Provincial Castelló)    

Cap de setmana del 13 i 14 d’ABRIL

  • 13/04     TRAIL – Penyagolosa Trails – MiM / CSP
  • 13/04     TRAIL – II Desafío Murph San Gabriel – VI Liga Alicante Cross Series 2019
  • 13/04     ORIENTACIO – Concentració Tecnificació FEDOCV (Ibi)
  • 13/04     TRIATLO – XIX Triatló Cullera – Campionat Autonòmic Universitari
  • 14/04     TRIATLO – V Triatló Olímpic Platges de Xilxes – Copa No Drafting FTCV
  • 14/04     TRAIL – Infernal Trail (Orba) 
  • 14/04     TRAIL – V Trail Sprint Trail i Caminata Alcúdia de Crespins
  • 14/04     BTT – MTB Navajas – Circuito MTB Valencia
  • 14/04     BTT – Marxa BTT Benissa – Circuit BTT Comarques Centrals
  • 14/04     BTT – II Open XCO CV La Campanera (Benejúzar)
  • 14/04     ORIENTACIO – 5ª Prova Lliga Autonòmica (Ceam O Ibi – Ibi)    

Cap de setmana del 13 i 14 d’ABRIL

  • 13/04     TRAIL – Penyagolosa Trails – MiM / CSP
  • 13/04     TRAIL – II Desafío Murph San Gabriel – VI Liga Alicante Cross Series 2019
  • 13/04     ORIENTACIO – Concentració Tecnificació FEDOCV (Ibi)
  • 13/04     TRIATLO – XIX Triatló Cullera – Campionat Autonòmic Universitari
  • 14/04     TRIATLO – V Triatló Olímpic Platges de Xilxes – Copa No Drafting FTCV
  • 14/04     TRAIL – Infernal Trail (Orba) 
  • 14/04     TRAIL – V Trail Sprint Trail i Caminata Alcúdia de Crespins
  • 14/04     BTT – MTB Navajas – Circuito MTB Valencia
  • 14/04     BTT – Marxa BTT Benissa – Circuit BTT Comarques Centrals
  • 14/04     BTT – II Open XCO CV La Campanera (Benejúzar)
  • 14/04     ORIENTACIO – 5ª Prova Lliga Autonòmica (Ceam O Ibi – Ibi)    

Captcha:
11 + 7 =

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »