AGENDA

Cap de setmana del 6 i 7 d’OCTUBRE

  • 05/10    Ultra Trail del Rincón 2018
  • 06/10    Ultra Trail del Rincón 2018
  • 06/10    Ultra Trail del Rincón 2018
  • 06/10    X Botamarges (Forna)
  • 07/10    VIII Solana Trail Beneixama
  • 07/10    CxM Rascaña (Segorbe) – II Liga CxM Alto Palancia
  • 07/10    III Trail de Tous – Circuit Trail La Ribera y Canal de Navarrés
  • 07/10    III Trail Onil
  • 07/10    IV 3 Cims de Vilafamés
  • 07/10    IX Carrera y Marcha Catí Rabosa (Elda)
  • 07/10    II Marxa d’Atzeneta del Maestrat
  • 07/10    DUCROSS – DuCross de Aspe – Copa Cross FTCV
  • 07/10    ORIENTACIO – 12ª prova Lliga Autonòmica CV 2018 – Orgegia (Alicante) (San Joan d’Alacant)     

Cap de setmana del 13 i 14 d’OCTUBRE

  • 13/10    TRIATLON – V Triatlón A300W Guardamar – Copa Provincial Alicante
  • 14/10    TRAIL – IV Simat Trail Series (Simat de la Valldigna)
  • 14/10    TRAIL – V Volta a la Campana i II Sprint Trail (Sueras) 
  • 14/10    TRAIL – VI Riba-roja Trail
  • 14/10    BTT – Marxa BTT – Chera – Circuito Serranía BTT
  • 14/10    DUCROSS – Duatló Cross l’Olleria – Copa Cross FTCV     

Cap de setmana del 20 i 21 d’OCTUBRE

  • 20/10   TRAIL – I Trail Castell de Serra (Serra)
  • 20/10   TRIATLO – V Full & Half ICAN Gandia – Camp. Autonòmic Llarga Distància
  • 21/10    TRAIL – Trencamoles (Chert)
  • 21/10    TRAIL – XI Subida al Pico de Chelva – Liga CxM Serranía 
  • 21/10    TRAIL – CxM Molinos de Viver – II Liga CxM Alto Palancia 
  • 21/10    TRAIL – IV Trail Sellent – Circuit Trail La Ribera y Canal de Navarrés
  • 21/10    TRAIL – VIII Media Maratón de Montaña Sierra Peña Rubia (Villena)
  • 21/10    BTT – Open BTT Siete Aguas – Open BTT Maratón Comunitat Valenciana
  • 21/10    BTT – Marxa BTT Orpesa del Mar – Challenge XC Maraton Diputació de Castelló
  • 21/10    DUATLO – I Duatló Almoradí ZO Sport     

Cap de setmana del 27 i 28 d’OCTUBRE

  • 27/10    TRAIL – Trail Benlloch
  • 27/10    TRAIL – V Monduver Trail (Xeresa)
  • 27/10    TRAIL – VI Trail Solidari Ciutat d’Alcoi
  • 27/10    TRAIL – V Geopark Maestrail (Villarluengo)
  • 27/10    DUATLO – Duatló per equips Albalat de la Ribera 
  • 27/10    SENDERISME – Travesía i Pernocta (Grup Muntanya Valldigna)
  • 28/10    SENDERISME –  Travesía i Pernocta (Grup Muntanya Valldigna)
  • 28/10    TRAIL – IV TRAIL DE BUÑOL
  • 28/10    TRAIL – Campionat Autonomic de Carrera per Muntanya FEMECV 2018 – Tombatossals 
  • 28/10    ORIENTACIO – 13ª LACV 2018 – Liga Sureste (Villatoya / Albacete) 
  • 28/10    BTT – Marxa BTT Tuéjar – Circuito Serranía BTT   
  • 28/10    DUCROSS – DuCross de Banyeres – Copa Cross FTCV
  • 28/10    TRIATLÓ – Triatlón de Montaña de Cofrentes 

Cap de setmana del 3 i 4 de NOVEMBRE

  • 03/11    TRAIL – Trail de Montanejos
  • 03/11    TRAIL – I Cronoescalada Nocturna Benicatrail (Beniatjar)
  • 04/11    TRAIL – III Benicatrail (Beniatjar)
  • 04/11    TRAIL – Trail de Montanejos
  • 04/11    TRAIL – Campionat Autonòmic de CxM per Clubs (Atletisme Running Castelló)
  • 04/11    TRAIL – III Trail Jalance
  • 04/11    TRAIL – Bèrnia Moscatel Trail (Xaló)     

Cap de setmana del 10 i 11 de NOVEMBRE

  • 10/11    Dinomania Trail (Cinctorres)
  • 11/11     II Trail Castillo de Cofrentes – Circuito Trail Valencia Cajamar
  • 11/11     V Trail Serrania Predators Santa Cruz de Moya (Liga CxM Serranía)
  • 11/11     II 1/2 Kilòmetre Vertical Corremón Trail Alcoi – Cronos A Foc
  • 11/11     CxM Azuébar – II Liga CxM Alto Palancia
  • 11/11     VI Pujada la Penya Migjorn (Xixona)
  • 11/11     I Trail Lliria – Circuit Camp de Túria
  • 11/11     Tossal Trail Les Coves (Les Coves de Vinromà)
  • 11/11     OriMuela Trail – Subida a la Cruz de la Muela (Orihuela)
  • 11/11     DU CROSS – DuCross de Alfarp – Copa Cross FTCV 
  • 11/11     DUATLO – Duatló Crevillent – Camp Autonòmic Distància Curta
  • 11/11     BTT – Marxa BTT Aras de los Olmos – Circuito Serranía BTT
  • 11/11     BTT – I Marcha Cicloturista de Jalance     

Cap de setmana del 17 i 18 de NOVEMBRE

  • 17/11     TRAIL – II Costa Blanca Trails (Finestrat)
  • 17/11    I Carrera por Montaña Barracas
  • 17/11     TRAIL – Marató dels Dements (Eslida)
  • 17/11     TRAIL – Mitja Marató dels Dements d’Eslida
  • 18/11     DU CROSS – DuCross de Elche – Copa Cross FTCV 
  • 18/11    Mitja Marató dels Dements d’Ain
  • 18/11    PegoTrail (Pego) – Circuit Trail La Marina
  • 18/11    XIII CxM Serra del Cotó (Monovar)
  • 18/11    III Trail Fira de Tots Sants (Cocentaina)
  • 18/11    I Carrera las Ocho Encinas (Venta del Moro)
  • 18/11     BTT – Marxa BTT Losa del Obispo – Circuito Serranía BTT     
  • 18/11     ORIENTACIO – 14ª LACV 2018: Campionat Autonòmic de Mitja Distància (Garrut / La Vall d’Uixó) ( Simepierd-O) 

Cap de setmana del 24 i 25 de NOVEMBRE

  • 25/11    TRAIL – III Trail de l’Olleria – Valencia Trail Race
  • 25/11    TRAIL – VI Trail El Ventós (Agost)  
  • 25/11    DUATLO – V Duatló d’Alzira 
  • 25/11    DUATLO – IV Duatló de la Dona (Alzira)   
  • 25/11    SENDERISMO – Campionat de Regularitat de la Comunitat Valenciana (Centre Excursionista Villena)  

Cap de setmana del 1 i 2 de DESEMBRE

  • 01/12     DUCROSS – IV Duatló Cross Torremendo – Orihuela – Camp. Autonòmic Duatló Cross  
  • 02/12    Villalonga Trail
  • 02/12    V Trail de Bocairent
  • 02/12    IV Cursa Els Tres Tosas (Gata de Gorgos)  – Circuit Trail La Marina    

Cap de setmana del 8 i 9 de DESEMBRE

  • 06/12    CxM Pavía / Higueras  – II Liga CxM Alto Palancia
  • 08/12    IX CxM Sierra de Chiva
  • 08/12    Berrea Trail Race (Orihuela del Tremedal)
  • 09/12    III Trail Marines Vell – Circuit Trail Camp de Túria
  • 09/12    IV Trail Alcantera de Xúquer
  • 09/12    ORIENTACIO – 15ª LACV 2018: Campionat Autonòmic de Distància Llarga (Camp de Mirra / Alacant) (Colivenc) 

Cap de setmana del 15 i 16 de DESEMBRE

  • 15/12     II Crono Individual Nocturna Sot de Chera – Cronos A Foc
  • 16/12     VI Corremon Trail Sot de Chera
  • 16/12     V Trail de Navarrés – Circuito Trail Valencia Cajamar
  • 16/12    XIV Mitja Marató per Muntanya Serra d’Oltà (Calp) – Circuit Trail La Marina
  • 16/12     CxM Soneja – II Liga CxM Alto Palancia
  • 16/12    IV Simat Trail Series, Sprint Vertical, Sprint Trail, Trail i Marxa Senderista
  • 16/12     ORIENTACIO – 16ª LACV 2018: Trofeo Ciutat de Xátiva (Xàtiva) (SD Correcaminos)       

Captcha:
10 + 9 =

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »