agenda orientació/raids

Ací tens el nostre calendari d’ORIENTACIÓ i RAIDS dels propers mesos.

Si vols que incorporem la teua prova al nostre calendari o veus que ens falta alguna pots enviar-nos un correu a info@senselimitsaventura.com o pots fer servir el formulari que està al final d’esta plana

 GENER 2018

  • 13/01    Curso TIC – Cheste
  • 14/01    Curso TIC – Cheste
  • 21/01    Liga Comarcal Hoya de Buñol Chiva 2018 – (SD Correcaminos) 
  • 27/01    1ª Lliga Espanyola Orientació a Pie i 1ª LE Sprint. – Campionat Ibéric Masculi (Burgohondo, Avila)
  • 28/01    1ª Lliga Espanyola Orientació a Pie i 1ª LE Sprint. – Campionat Ibéric Masculi (Burgohondo, Avila)  
  FEBRER 2018

  • 04/02   1ª prova Lliga Autonòmica – II Trofeu Villa de Chulilla (CD Dos) 
  • 11/02    2ª prova Lliga Autonòmica – La Canyada de Cansalí (Lliria) – (Valencia-O)
  • 17/02    2ª prova LEO-Pie i 2ª LE Sprint – Trofeo Costa Cálida (FORM)
  • 18/02    2ª prova LEO-Pie i 2ª LE Sprint – Trofeo Costa Cálida (FORM)
  • 24/02    3ª LE Sprint – Lorca “O Meeting” (Lorca O) 
  MARÇ 2018

  • 03/03    3ª LEO O Pie i 4ª LE Sprint – Trofeo AOM (Huelva)
  • 04/03    3ª LEO O Pie i 4ª LE Sprint – Trofeo AOM (Huelva)
  • 10/03    3ª Prova Lliga Autonòmica Orientació – Campionat Autonòmic Sprint (Castalla / Colivenc)
  • 11/03     4ª Prova Lliga Autonòmica Orientació – (Castalla / Colivenc)
  • 11/03     1ª LE Raids 2018 – Extremadura
  • 17/03     4ª LEO O Pie i 5ª LE Sprint – Madrid
  • 18/03     4ª LEO O Pie i 5ª LE Sprint – Madrid 
  • 24/03     5ª Prova Lliga Autonòmica Orientació – (Ibi / CEAM-O Ibi)
  • 25/03     6ª Prova Lliga Autonòmica Orientació – Liga Sureste (Ibi / CEAM-O Ibi)
  • 29/03     5ª LEO O Pie i 6ª LE Sprint – Campionat d’Espanya CEO 1 (León)
  • 30/03     5ª LEO O Pie i 6ª LE Sprint – Campionat d’Espanya CEO 1 (León)
  • 31/03     5ª LEO O Pie i 6ª LE Sprint – Campionat d’Espanya CEO 1 (León) 
  ABRIL 2018

  • 01/04     5ª LEO O Pie i 6ª LE Sprint – Campionat d’Espanya CEO 1 (León)
  • 07/04    2º LE Raids 2018 – Raid Tierra Adentro (Ricote-Murcia)
  • 08/04    2º LE Raids 2018 – Raid Tierra Adentro (Ricote-Murcia)
  • 08/04    Liga Local – Final Provincial JJDD Valencia (El Manyaneto – Vall d’Uixó)
  • 17/04     Campionat d’Espanya Universitario (Cazorla – Jaen)
  • 17/04     Campionat d’Espanya Universitario (Cazorla – Jaen)
  • 21/04     6ª LEO O Pie – XII Trofeo Quijotes (Villagordo del Júcar y Tarazona de la Mancha – Albacete)
  • 22/04     6ª LEO O Pie – XII Trofeo Quijotes (Villagordo del Júcar y Tarazona de la Mancha – Albacete)
  • 27/04    Trail O – EOC Campionat d’Europa (Eslovaquia)
  • 28/04    Trail O – EOC Campionat d’Europa (Eslovaquia)
  • 29/04    Trail O – EOC Campionat d’Europa (Eslovaquia)
  • 30/04    Trail O – EOC Campionat d’Europa (Eslovaquia)
  • 28/04    2ª LE MTB O – Campionat d’Espanya – Campionat Ibèric Femení (Pontevedra)
  • 29/04    2ª LE MTB O – Campionat d’Espanya – Campionat Ibèric Femení (Pontevedra) 
  MAIG 2018

  • 05/05    EOC – Campionat d’Europa – World Cup 1ª (Suïssa)
  • 13/05    EOC – Campionat d’Europa – World Cup 1ª (Suïssa)
  • 19/05    7ª LEO Pie – Campionat d’Espanya CEO 2 (Soria)
  • 20/05   7ª LEO Pie – Campionat d’Espanya CEO 2 (Soria)
  • 26/05   3ª LERA 2018 – Raid Imperible (Avila)
  • 27/05   3ª LERA 2018 – Raid Imperible (Avila)  
  JUNY 2018

  • 09/06    3ª LE MTB O 2018: Trofeo Ciudad de Diezma (Granada)
  • 10/06    3ª LE MTB O 2018: Trofeo Ciudad de Diezma (Granada)
  • 16/06    1ª LE Ultra Rogaine: I Rogaine La Rioja
  • 27/06    World Cup MTBO: 1ª Campionat d’Europa (Hongría)
  • 28/06    EYOC – Campionat d’Europa sub 16/18 (Bulgaria) 
 
  JULIOL 2018

  • 01/07    World Cup MTBO: 1ª Campionat d’Europa (Hongría)
  • 01/07    EYOC – Campionat d’Europa sub 16/18 (Bulgaria)
  • 06/07    WMOC – Campionat d’Europa de Veterans (Dinamarca) (06 al 13 de juliol)
  • 08/07    JWOC – Campionat del Món Junior (Hongria) (8 al 15 de juliol)
  • 17/07     WUOC – Campionat del Món Universitari (Finlandia) (del 17 al 21 de juliol) 
 
  AGOST 2018

  • 04/08    WMTBOC-JWMTBOC-World Cup 2ª – Campeonato del Mundo – Campeonato del Mundo Junior (Austria)
  • 04/08    Trail-O – WOC Campeonato del Mundo (Letonia)
  • 04/08    WOC – WTOC: Campeonato del Mundo Senior (World Cup 2ª) y Trail-O (Letonia)
  • 21/08     8ª LEO-Pie 2018 (Palencia)
  • 22/08     8ª LEO-Pie 2018 (Palencia)
  • 23/08     6ª LE Sprint 2018 (Palencia)
  • 25/08     9ª LEO-Pie 2018 (Palencia)
  • 26/08     9ª LEO-Pie 2018 (Palencia)
  • 31/08     World Cup 3ª – Copa del Mundo (Noruega) 
  SETEMBRE 2018

  • 01/09    World Cup 3ª – Copa del Mundo (Noruega)
  • 02/09    World Cup 3ª – Copa del Mundo (Noruega)
  • 08/09    2ª LE Ultra Rogaine 2018: Rogaine Día de Asturias 
  • 15/09     10ª LACV 2018 – Liga Sureste (Cofrentes / Valencia-O)
  • 16/09     11ª LACV 2018 – Liga Sureste (Cofrentes / Valencia-O)
  • 20/09    World Cup MTBO 3ª – Copa del Mundo (Portugal)
  • 21/09    World Cup MTBO 3ª – Copa del Mundo (Portugal)
  • 22/09    World Cup MTBO 3ª – Copa del Mundo (Portugal)
  • 23/09    World Cup MTBO 3ª – Copa del Mundo (Portugal)
  • 22/09    4ª LERA 2018: Campeonato de España – III Raid do Condado
  • 23/09    4ª LERA 2018: Campeonato de España – III Raid do Condado
  • 29/09   5ª LEMTBO 2018: Villa de Herrera 2018 (Sevilla)
  • 30/09   5ª LEMTBO 2018: Villa de Herrera 2018 (Sevilla)
  • 29/09   10ª LEO-Pie 2018: Campeonato Ibérico Femenino (Vagos/Aveiro)
  • 30/09   10ª LEO-Pie 2018: Campeonato Ibérico Femenino (Vagos/Aveiro) 
  OCTUBRE 2018

  • 04/10   World Cup 4ª – Copa del MundO (Txequia)
  • 05/10   World Cup 4ª – Copa del MundO (Txequia)
  • 06/10   World Cup 4ª – Copa del MundO (Txequia)
  • 07/10   World Cup 4ª – Copa del MundO (Txequia)
  • 06/10   Campeonato Valenciano de Centros Escolares (Alicante / FEDOCV)
  • 06/10   3ª LE Ultra Rogaine 2018: Campeonato de España – I Ultra-O Sierra de Huetor (Granada)
  • 07/10   12ª prova Lliga Autonòmica CV 2018 – Orgegia (Alicante) (San Joan d’Alacant)
  • 12/10   11ª LEO-Pie y 8ª LE Sprint 2018: Trofeo Nazaríes (Granada)
  • 13/10   11ª LEO-Pie y 8ª LE Sprint 2018: Trofeo Nazaríes (Granada)
  • 14/10   11ª LEO-Pie y 8ª LE Sprint 2018: Trofeo Nazaríes (Granada)
  • 13/10   5ª LE Raid Aventura 2018: I Sobrarbe Raids (Huesca)
  • 14/10   5ª LE Raid Aventura 2018: I Sobrarbe Raids (Huesca)
  • 20/10   4ª LEUR 2018: Trofeo Sierra de Madrid
  • 28/10   13ª LACV 2018 – Liga Sureste (Villatoya / Albacete) 
  NOVEMBRE 2018

  • 01/11   CEEO y CECEO 2018: Campeonato de España Escolar – Campeonato de España Centros Escolares (A Coruña)
  • 02/11   CEEO y CECEO 2018: Campeonato de España Escolar – Campeonato de España Centros Escolares (A Coruña)
  • 03/11   CEEO y CECEO 2018: Campeonato de España Escolar – Campeonato de España Centros Escolares (A Coruña)
  • 04/11   CEEO y CECEO 2018: Campeonato de España Escolar – Campeonato de España Centros Escolares (A Coruña)
  • 10/11    5ª LE Ultra Rogaine 2018: Campeonato Ibérico (Portugal)
  • 10/11    6ª LE Raid Aventura 2018: I Raid del Tajo Internacional (Extremadura)
  • 11/11     6ª LE Raid Aventura 2018: I Raid del Tajo Internacional (Extremadura)
  • 18/11    14ª LACV 2018: Campionat Autonòmic de Mitja Distància (Garrut / La Vall d’Uixó) ( Simepierd-O)
  • 24/11   12ª LEO-Pie y 9ª LE Sprint 2018: Trofeo Extremadura
  • 25/11   12ª LEO-Pie y 9ª LE Sprint 2018: Trofeo Extremadura  
  DECEMBRE 2018

  • 09/12   15ª LACV 2018: Campionat Autonòmic de Distància Llarga (Camp de Mirra / Alacant) (Colivenc)
  • 16/12    16ª LACV 2018: Trofeo Ciutat de Xátiva (Xàtiva) (SD Correcaminos) 

Captcha:
1 + 11 =

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »