agenda trail


photoAcí tens el nostre calendari de curses de muntanya dels propers mesos.

Punxa en cada prova per a tindre més informació.

Si vols que incorporem la teua prova al nostre calendari o veus que ens falta alguna pots enviar-nos un correu a info@senselimitsaventura.com o pots fer servir el formulari que està al final d’esta plana

  GENER 2018

  • 14/01   KM Vertical de Gandia
  • 14/01   VII CxM Serra Perenxixa (Torrent)
  • 14/01   II Picaio Cim Trail (Puçol)
  • 14/01   X Cursa per Muntanya Torreblanca
  • 21/01   XX Maratón del Espadán (Segorbe)
  • 21/01   III Clariano Trail – Circuito Trail Valencia
  • 21/01   III Trail Ponoig (Polop de la Marina)
  • 21/01   VII Trail La Mallà-Serralades (Barxeta)
  • 21/01   Trail Castell d’Aixa
  • 21/01   IX Trail 3 Pics de les Rodanes (Vilamarxant)
  • 21/01   VII Carrera de la Mola (Novelda)
  • 21/01   Canicross Muro d’Alcoi – Liga Benèfica de Canicross Popular
  • 27/01   Trail El Salto de Chella
  • 27/01   IV Volta Muntanya de Llaurí
  • 27/01    I Duatlón Invernal Bornchales
  • 28/01   1º Prova del Campionat de Lliga CxM FEMECV (Marathon Crevillent)
  • 28/01   III Trail Castelló de Rugat
  • 28/01   XVIII Marxa per Muntanya San Sebastià (Vilavella) – XII Circuit Diputació de CxM 
  • 28/01   Canicross d’Alcoi – Lliga Benèfica de Canicross Popular
  • 28/01   I Canicros Villa de Chiva
  • 28/01   Canicross Figueroles – II Lliga Canicross Castelló  
  FEBRER 2018

  • 03/02   XVIII Marxa a Peu Cabanes
  • 04/02    III Volta al Pantano de Tibi 
  • 04/02    IV Sprint Trail y Marcha Tunel de Canals
  • 04/02    VI Aledua Trail (Llombai)
  • 04/02    II Trail de Benissoda
  • 04/02    Cursa i Marxa per Muntanya Ocaive (Pedreguer)
  • 11/02     Canicross Cabanes – II Lliga Canicross Castelló
  • 11/02     Canicross Ibi – Lliga Benèfica de Canicross Popular
  • 11/02     2º Prova del Campionat de Lliga CxM FEMECV (Penya Mur i Castell)
  • 11/02     V Trail Xeresa – Monduber – Circuito Trail Valencia
  • 11/02     VI El Camí dels Bandolers (Senija)
  • 11/02     II Trail Xio (Llutxent)
  • 11/02    V Mitja Marató per Muntanya Penya L’Aventaor (Genovés)
  • 17/02    Marxa Integral Serra de Crevillent
  • 18/02    V Trail Almedíjar
  • 18/02    IX Gegant de Pedra (Ondara)
  • 18/02    VIII Serragrosa Trail – V Liga Alicante Cross Series
  • 18/02    III Apadis Tetrail
  • 18/02   IV Tomaca Trail (Alginet)
  • 24/02   Canicross Vilanova d’Alcolea – II Lliga Canicross Castelló
  • 24/02   III Cronoescalada al Fadrí (Castelló)
  • 24/02   TES i UTES Espadán (Vall d’Uixó)
  • 25/02    XX Marxa a Peu Borriol – Lliga Castelló Nord
  • 25/02    3º Prova del Campionat de Lliga CxM FEMECV (Centro Excursionista Callosa de Segura)
  • 25/02    III Escarchón Trail (Ademuz) – Liga CxM Serranía
  • 25/02    VI Trail de Moixent
  • 25/02    II Trail de Anna – Valencia Trail Race  
  MARÇ 2018

  • 03/03    I Trail Serra de Corbera
  • 03/03    La Perimetral (Benissa)
  • 04/03    4º Prova del Campionat de Lliga CxM FEMECV (Grup Margalló Benissa)
  • 04/03    IX Trail de Xera (Buseo) Circuito Trail Valencia
  • 04/03    VIII MiMaMuCa, IV MaMuCa (Carrícola)
  • 04/03    XII CxM Castro d’Alfondeguilla – XII Circuit Diputació de CxM
  • 10/03    IX Carrera de los Árboles y Castillos
  • 11/03     IX Carrera de los Árboles y Castillos
  • 11/03     Canicross Muro de Xàtiva – Lliga Benèfica de Canicross Popular
  • 11/03     Jabalí Trail Espadán (Algimia d’Almonacid)
  • 11/03     III Perimetral RETT Serra Vernissa (Xàtiva)
  • 11/03    V Trail de Rótova – Senders de la Vall del Vernissa
  • 11/03    IV Marató de la Calderona (Serra)
  • 24/03    Campionat Autonòmic de Carrera Vertical FEMECV (Trail Villena)
  • 24/03   II Trail Refugis de Pedra (Onda)
  • 25/03    VII Cross de San Gabriel – V Liga Alicante Cross Series
  • 25/03    II Arrapapedres Vall de la Gallinera (Beniali)
  • 25/03   Canicross La Serra d’En Garcerán – II Lliga Canicross Castelló
  • 25/03    XX Pujada a Pipa (La Vall d’Uixó) – XII Circuit Diputació de CxM
  • 25/03   II Trail Ayora – Circuit Trail La Ribera y Canal de Navarrés 
  ABRIL 2018

  • 07/04    Desafio Lurbel Mountain Festival (Yeste)
  • 07/04    XVIII Pujada a la Nevera Atzeneta – Lliga Castelló Nord
  • 08/04    VII Trail Sierra de Utiel 
  • 08/04    VII Gátova Trail
  • 08/04    Canicross Borriol – II Lliga Canicross Castelló
  • 08/04    I Trail Carcaixent – Circuit Trail La Ribera y Canal de Navarrés
  • 14/04     Alcudia de Veo Trail
  • 14/04     V Trails Nogueruelas
  • 14/04     III Marató del Penyagolosa-Xodos
  • 15/04    Marató Vias Verdes Ojos Negros (Navajas)   
  • 15/04     VIII MaMoVa (Maratón de Montaña de Valencia)
  • 15/04    III MABU (Marató Buscarró Barxeta)
  • 15/04     Campionat Autonòmic Kilòmetre Vertical FEMECV (Reto 8000)
  • 22/04    XII Trail Montes de Tuéjar – Liga CxM Serranía
  • 22/04    Campionat Autonòmic Individual de CxM FEMECV (Amics Volta Terme Fondeguilla) 
  • 22/04    IV Trail i Sprint Trail l’Alcudia de Crespins
  • 22/04    II Trail Rafol de Salem – Valencia Trail Race
  • 22/04    Trail Les Creus (Tavernes de la Valldigna) 
  • 22/04    CxM Onda – XII Circuit Diputació de CxM
  • 28/04    II BTTTrail Socarrats (Forcall) 
  MAIG 2018

  • 03/05    CxM Bejís – II Liga CxM Alto Palancia 
  • 06/05    VI Trail Cortes de Pallás – Circuito Trail Valencia
  • 06/05    Almenara Xtrem 2018
  • 06/05    II PicaTrail (Picassent)
  • 06/05    III Trail Sumacàcer – Circuit Trail La Ribera y Canal de Navarrés
  • 10/05     Penyagolosa Trails
  • 11/05      Penyagolosa Trails
  • 12/05     Penyagolosa Trails
  • 13/05     Penyagolosa Trails
  • 13/05     Trail Umbría La Plana Enguera
  • 17/05     CxM Chovar – II Liga CxM Alto Palancia
  • 19/05     II Trail Confrides
  • 20/05    Trail Diversia (Yátova)
  • 20/05    Moriscos Trail (Vall d’Almonacid)
  • 20/05    II Trail de Millares – Valencia Trail Race
  • 26/05    XVII Volta Terme de Fondeguilla
  • 26/05    Subida Vertical Gran Hotel Bali
  • 27/05     VI Trail Peña María (Gestalgar) – Circuito Trail Valencia
  • 27/05     CxM Nules – XII Circuit Diputació de CxM  
  JUNY 2018

  • 02/06    Trail Nocturn Camins de Cabres (Genovés)
  • 03/06    V Subida al Peloto (Casas Bajas)
  • 03/06    XI Cursa per Muntanya Catí – Lliga Castelló Nord
  • 03/06    III Trail de Jalance – Valencia Trail Race
  • 10/06    V Cross Nocturno Aguamarga – V Liga Alicante Cross Series
  • 10/06     XII MABO – Marató de Borriol – Campionat d’Espanya Individual i Seleccions Autonòmiques FEDME
  • 10/06    V Trail Aras de los Olmos – Liga CxM Serranía
  • 16/06    CxM Sant Joan de Moro – XII Circuit Diputació de CxM  
  JULIOL 2018

  • 01/07     XIV Cursa Font de Vida (Benassal) – Lliga Castelló Nord
  • 01/07     III Trail de Bronchales
  • 15/07     VI Trail Santa Cruz de Moya – Liga CxM Serranía
  • 27/07     XX Volta a Peu de la Serra d’En Galceran – Lliga Castelló Nord 
  AGOST 2018

  • 05/08    VI Aquatrail del Cabo – V Liga Alicante Cross Series
  • 05/08    XI Cursa per Muntanya Vistabella – Lliga Castelló Nord
  • 11/08     Volta a les Fonts d’Eslida
  • 12/08    VII CxM Albentosa – Liga CxM Serranía 
  SETEMBRE 2018

  • 02/09    VIII Trail Alpuente – Liga CxM Serranía
  • 08/09    II Ultraferradura (Llucena)
  • 09/09    VII Cross de Rabasa – V Liga Alicante Cross Series
  • 09/09    IV Trail Alcantera – Circuit Trail La Ribera y Canal de Navarrés
  • 22/09    VI LaMaJa Riodeva – Liga CxM Serranía
  • 23/09    XI Cursa Entreparets (Vilafranca) – Lliga Castelló Nord
  • 23/09    I Trail de Barx – Valencia Trail Race
  • 29/09    Campionat Autonòmic de CxM Llarga Distància (Centre Castellut Muntanyisme) 
  • 30/09    CxM Segorbe – II Liga CxM Alto Palancia 
  OCTUBRE 2018

  • 5/10      Ultra Trail del Rincón 2018
  • 6/10      Ultra Trail del Rincón 2018
  • 6/10      Ultra Trail del Rincón 2018
  • 07/10    III Trail de Tous – Circuit Trail La Ribera y Canal de Navarrés
  • 21/10    XI Subida al Pico de Chelva – Liga CxM Serranía 
  • 21/10    CxM Viver – II Liga CxM Alto Palancia 
  • 21/10    IV Trail Sellent – Circuit Trail La Ribera y Canal de Navarrés
  • 27/10    VI Trail Solidari Ciutat d’Alcoi
  NOVEMBRE 2018

  • 03/11    Trail de Montanejos
  • 04/11    Trail de Montanejos
  • 04/11    Campionat Autonòmic de CxM per Clubs (Atletisme Running Castelló)
  • 17/11     Marató dels Dements 
  • 17/11     Mitja Marató dels Dements d’Eslida
  • 18/11    Mitja Marató dels Dements d’Ain
  • 25/11    III Trail de l’Olleria – Valencia Trail Race  
  DECEMBER 2018

  • 06/12    CxM Pavía / Higueras  – II Liga CxM Alto Palancia
  • 16/12     CxM Soneja – II Liga CxM Alto Palancia  
 GENER 2017

  • 08/01   KM Vertical Gandia 2017
  • 14/01    GR 10 Xtrem (Puçol-Andilla)
  • 14/01    IV Corremón Trail (Sot de Chera)
  • 15/01    Carrera per Muntanya Villa de Azuébar
  • 15/01    IV Trail Tunel de Canals – Circuito Trail Valencia
  • 15/01    VI Trail i Marxa senderista La Mallà Serralades (Barxeta)
  • 15/01    II Melgatón – Petrer
  • 15/01    VI Carrera por Montaña Cerro de la Mola (Novelda)
  • 15/01    Ultra Fondo 6 horas Ciudad de Ribarroja
  • 15/01    Picaio CiM Trail (Puçol)
  • 15/01    Cursa de Muntanya de Torreblanca
  • 22/01    1ª prova del Campionat de Lliga FEMECV CxM (SM Maratón Crevillent)
  • 22/01    II Trail El Salto de Chella
  • 28/01    III Volta Muntanya de Llaurí
  • 29/01    III Trail d’Aigües (Aigües)
  • 29/01    IV Trail de Almedíjar
  • 29/01    V Maratón de Montaña del Caroig (Bicorp)
  • 29/01    II Mitja Marató de Muntanya Castelló de Rugat
  • 29/01    XVII Marxa “Sant Sebastià” La Vilavella – Circuit Provincial Castelló
  • 29/01    Carrera x Muntanya Serra Perenxisa (Torrent)
  • 29/01    V Carrera i Marxa per Muntanya Virgen del Remedio (Petrer)
  • 29/01    V Carrera i Marxa per Muntanya Ocaive (Pedreguer) 
 FEBRER  2017

  • 04/02    XVII Marxa Cabanes
  • 04/02    Marxa Integral de Crevillent
  • 05/02    2ª prova del Campionat de Lliga FEMECV CxM (Club Muntanyisme Penya Mur i Castell)
  • 05/02    III Trail de Xeresa – Circuito Trail Valencia
  • 05/02    I Trail per Muntanya de Benissoda
  • 05/02    V Aledua Trail (Llombai)
  • 05/02    II Trail Ponoig (Polop de la Marina)
  • 12/02    II Clariano Trail (Ontinyent)
  • 12/02    I Trail Xio Llutxent (Llutxent)
  • 12/02    V El Camí dels Bandolers (Senija)
  • 12/02    I Media Maratón de Montaña Alicante
  • 12/02    IV Mitja Marató de Muntanya Penya l’Aventador (Genovés)
  • 12/02    VI Cross San Gabriel – Liga Cross Series 2017 
  • 19/02    VIII Trail Gegant de Pedra Serra de Segària (Ondara)
  • 19/02    V Trail de MoixentCircuit Trail dels Íbers
  • 19/02    Apadis Tetrail 
  • 25/02    UTES Serra Espadán (Vall d’Uixó)
  • 26/02    II Escarchón Trail (Ademuz)Liga CxM Serranía
  • 26/02    II Trail d’Anna – Circuit Trail La Ribera i Canal de Navarrés
  • 26/02   Trail Les Useres – Pujada al Castellet 
 MARÇ  2017

  • 04/03    XXII Subida y Marcha al Terrero de Chella
  • 04/03    Cronoescalada al Fadrí
  • 05/03    XI Cursa Castro d’Alfondeguilla – Circuit Provincial Castelló
  • 05/03    3ª prova del Campionat de Lliga CxM FEMECV (Centro Excursionista Callosa de Segura)
  • 05/03    VII Trail de Chera – Circuito Trail Valencia
  • 05/03    III Tomaca Trail (Alginet) 
  • 05/03    VII Mimamuca / III Mamuca (Carrícola)
  • 05/03    III Maratón de la Calderon (Serra)
  • 05/03    I Trail Refugis de Pedra (Onda)
  • 11/03     Training Camp Xari Adrián (Más de Borràs)
  • 11/03     Infern Trail
  • 11/03     Campionat Autonòmic de Carrera Vertical FEMECV (Centre Excursionista la Vall d’Uixó)
  • 11/03     VIII Transilicitana 100 km 
  • 12/03     XIX Marxa a Peu de Borriol – Lliga Castelló Nord
  • 12/03     IV Trail Ròtova
  • 12/03     Perimetrail RETT – Serra Vernissa (Xàtiva) 
  • 12/03     IX Perimetral Aramón-Javalambre
  • 12/03     III Trail Cabeçó d’Or (Bussot)
  • 12/03     X Pujada a la Penya el Frare (Mur) – Circuit Xitxarra Trail 2017
  • 12/03     XXXIX Pujada a la Font Roja (Alcoi)
  • 25/03     Perimetral Benissa – Campionat Autonòmic Llarg Recorregut FEMECV
  • 25/03     IV Trail Nogueruelas
  • 25/03     III Carrera Nocturna Nit de les Ermites (Ibi)
  • 26/03     V Trail Santa Cruz de Moya – Liga CxM Serranía
  • 26/03     III Sprint Trail l’Alcúdia de Crespins
  • 26/03     Trail Series -L’Alcúdia de Crispiness
  • 26/03     XIV Pujada al Montí d’Onda Circuit Provincial Castelló
  • 26/03     I Trail Ayora – Circuit Trail La Ribera i Canal de Navarrés
  • 26/03     II Trail Fira de Tots Sants de Concentaina – Circuit Xitxarra Trail 2017
  • 26/03     IX Cursa i Marxa de Muntanya Font Amarga Les Salines (Vilanova de Castelló) 
  • 26/03    VII Serragrossa Trail – Liga Cross Series 2017
 ABRIL  2017

  • 02/04    MABO – Marató de Borriol
  • 02/04    Trail Fontanars dels AlforinsCircuit Trail dels Íbers
  • 02/04    VIII Trail 3 Pics de les Rodanes (Vilamarxant)
  • 02/04    Trail les Creus (Tavernes de la Valldigna)
  • 02/04    VI Gátova Trail 
  • 02/04    XVII Pujada a la Nevera Atzeneta – Lliga Castelló Nord
  • 02/04    I Arrapapedres Beniali – La Vall de la Gallinera
  • 02/04    IX CxM Font Amarga Les Salines (Vilanova de Castelló)
  • 08/04    V Trail Solidari Ciutat d’Alcoi
  • 08/04    VII Cursa Muntanya Tales Serra d’Espadà
  • 09/04    MAMOVA 2017 (Andilla)
  • 09/04    Maratón Ojos Negros
  • 09/04    XIX Pujada a Pipa La Vall d’Uixó
  • 09/04    I Trail Navalón – Circuit Trail La Ribera i Canal de Navarrés
  • 09/04    VI Trail Sierra de Utiel
  • 22/04    IV Cullera Trail
  • 22/04    Desafío Lurbel Mountain Aniversario (Yeste) 
  • 22/04    Penyagolosa Trails – CSP
  • 23/04    Penyagolosa Trails – MiM
  • 23/04    I Trail del Benicadell (Rafol de Salem)
  • 23/04    IV Trail Cortes de Pallás – Circuito Trail Valencia
  • 29/04    VII Gran Premi Ruta dels Molins de l’Aigua (Llucena)
  • 30/04    II Reconco Trail (Biar) – Circuit Xitxarra Trail 2017
  • 30/04    XI Trail Montes de Tuéjar – Liga CxM Serranía
  • 30/04    Trail la Font de la FigueraCircuit Trail dels Íbers 
  • 30/04    Trail dels Singulars (Favara)
  • 30/04    II Valltorta Trail (Tirig)
  • 30/04    II Grans Fons Penyes Albes (Motixelvo)
  • 30/04   V Cross l’Albuferete – IV Liga Alicante Cross Series
 MAIG  2017

  • 01/05    VI Marxa a Peu i Marxa Bonestar la Llacuna (Villalonga) 
  • 06/05    Desafío El Calar del Río Mundo
  • 06/05    Alcúdia de Veo Trail 
  • 07/05    II Trail Sumacàrcer
  • 07/05    Almenara Xtrem
  • 07/05    Campionat Autonòmic FEMECV Individual de CxM (Centro Excursionista Eldense)
  • 07/05    II MABU (Marató Buscarró-Barxeta)
  • 13/05     XIV Subida Vertical Gran Hotel Balí (Benidorm)
  • 13/05     Benigànim Trail. Repte al Sol. 
  • 14/05     IV Desafío Alcublas – Liga CxM Serranía
  • 14/05     VIII Rodeno Noulas Muntanya Nules – Circuit Provincial Castelló
  • 14/05     XVIII Pujada al Montcabrer (Alcoi) – Circuit Xitxarra Trail 2017
  • 14/05     V Trail Umbría la Plana (Enguera)
  • 20/05    Ekiden Trail Camporrobles
  • 20/05    II Trail de Primavera (Confrides)
  • 21/05     IV Pujada a la Bola de Cullera
  • 21/05     XII Cursa i Marxa per muntanya de Castalla – Circuit Trail Vall del Joguet
  • 27/05     XXXVI Volta al Terme de Fondeguilla
  • 27/05    X  Trail Serra d’Orpesa
  • 27/05    XXIX Pujada al Desert
  • 27/05    XXIX Subida a Pie a la Cueva Santa (Altura)
  • 28/05    IV Trail Gestalgar – Circuito Trail Valencia  
  • 28/05    VI Carrera por Montaña Ciudad de Teruel 
 JUNY  2017

  • 02/06   Gudar Xtrem – Carrera Vertical
  • 02/06   Gúdar Xtrem – Etapa 1
  • 03/06   Gúdar Xtrem – Etapa 2
  • 04/06   Gúdar Xtrem – Etapa 3
  • 03/06   XIII Volta Muntanya Vall d’Alba
  • 03/06   VI Cross Centre Històric de Castalla
  • 03/06   VI Cursa per Muntanya Les Xosses de Crevillent
  • 04/06   II Marató del Penyagolosa (Xodos)
  • 04/06   IV Subida al Peloto (Casas Bajas – Ademuz)
  • 04/06   IV Marxa de Muntanya de Bejís
  • 04/06   I Trail de Picassent  
  • 10/06   VI Carrera por Montaña Chovar – Sierra Espadán
  • 11/06    IV Bellús Trail Mountain
  • 11/06    IV Trail Aras de los Olmos – Liga CxM Serranía
  • 11/06    X Cursa per Muntanya Catí – Lliga Castelló Nord
  • 11/06    II Trail Clásica del Guardia (Villena) 
  • 11/06   IV Cross Nocturno Aguamarga – IV Liga Alicante Cross Series
  • 17/06    XVIII Petjada-Volta al Terme San Joan de Moró – Circuit Provincial Castelló
  • 17/06   IV Maratón Nocturno Amanece X Chiva 
  • 18/06   I Trail de Millares
  • 25/06   III Woman Trail (Vall d’Uixó)
  • 25/06   XIII Cursa Font de Vida – Benassal – Lliga Castelló Nord
  • 25/06   XVI Subida al Refugio (Ibi) 
  • 30/06  I Trail Nocturno Riba-roja del Túria 
 JULIOL  2017

  • 01/07   I Anfibios Trail (Anna)
  • 01/07   Trail Night Sendas (Higueruelas)
  • 02/07   II Trail Bronchales
  • 02/07   VI Pujà a Santa Llúcia (Alcossebre)
  • 02/07   VI Trail Villa de Ludiente
  • 03/07   GR7 por la epilepsia
  • 08/07   XI Trotada Nocturna a la Vella (Crevillent) 
  • 16/07    V Trail Bicorp – Circuit Trail La Ribera i Canal de Navarrés
  • 22/07   X Carrera Entre Olivos y Pinares
  • 23/07    XIX Volta a Peu La Serra d’En Galcerán – Lliga Castelló Nord 
 AGOST 2017

  • 06/08   VI CxM Albentosa – Liga CxM Serranía
  • 06/08   Cursa per Muntanya Vistabella – Lliga Castelló Nord 
  • 06/08   V Aquatrail del Cabo de las Huertas – Liga Cross Series 2017 
  • 26/08   Trail Nocturn Camins de Cabres (Genovés) 
 SETEMBRE 2017

  • 10/09    Cross Lagos de Rabasa – Liga Cross Series 2017
  • 10/09    VII Trail Alpuente – Liga CxM Serranía
  • 10/09    XIII Cursa Ibérica Figueroles
  • 16/09    UltraFerradura 65 (Llucena) 
  • 17/09    III Trail Alcàntara de Xúquer – Circuit Trail La Ribera i Canal de Navarrés
  • 24/09   I Yátova Trail
  • 24/09   VI MaJa Riodeva – Liga CxM Serranía
  • 24/09    III Volta al Pantà de Tibi – Trail Vall del Joguet
  • 24/09    X Cursa per Muntanya Entreparets – Vilafranca – Lliga Castelló Nord 
  • 24/09    V Blasca Trail Banyeres de Mariola – Circuit Xitxarra Trail 2017 
  • 30/09    IX Perimetral Aramón-Javalambre 
  • 30/09    I Anfibios Trail de Sumacàrcer 
 OCTUBRE 2017

  • 01/10      V Cursa per Muntanya Olocau
  • 01/10      II Maratón X Montaña Alto Mijares
  • 01/10      Trails Cabra
  • 01/10      Sprint Trail Senyera
  • 01/10      II Trail d’Onil – Trail Vall del Joguet  
  • 01/10      IV Cursa la Torre d’En Domenech
  • 01/10      III Trail Rascaña (Segorbe)
  • 07/10      IX Botamarges (Forna)
  • 07/10     V Ribaroja Trail
  • 08/10     IV Maestrail
  • 08/10      II Trail Tous – Circuit Trail La Ribera i Canal de Navarrés
  • 08/10     VII Solana Trail (Benixama) – Circuit Xitxarra Trail 2017
  • 08/10     VI Cross de Orgegia – Liga Alicante Cross Series
  • 09/10     Cursa per Muntanya VIlanova
  • 09/10     VII Volta al Terme de Gilet
  • 15/10       Campionat Autonòmic per Clubs de CxM FEMECV (Club Esports Muntanya i Escalada Serra Espadà-Sueras) 
  • 15/10      Trencamoles (Cherta)
  • 21/10       Campionat Autonòmic de Kilòmetre Vertical FEMECV (Centro Deportivo Finestrat)
  • 22/10      IV Trail de Bocairent – Circuit Xitxarra Trail 2017
  • 22/10      III Trail Sellent – Circuit Trail La Ribera i Canal de Navarrés
  • 28/10     IV Mondúber Trail 
  • 28/10     VIII Carrera de los Árboles y Castillos
  • 28/10     V Mentiras Vertical
  • 28/10    II Trail Benlloch 
  • 29/10     X Subida al Pico de Chelva Liga CxM Serranía  
  • 29/10     Benicatrail (Beniatjar) 
  • 29/10     II  Trail Molinos de Viver 
 NOVEMBRE 2017

  • 04/11    Trail de Montanejos
  • 05/11    IV Trail Les Caves (Agres) – Circuit Xitxarra Trail 2017
  • 11/11    I Costa Blanca Trails (Finestrat)
  • 11/11    Dinomania Trail (CincTorres)
  • 12/11    IV Trail Pics de Betxí
  • 12/11    I Trail Jalance
  • 12/11    XI CxM Subida a la Cruz de la Muela (Orihuela)
  • 12/11    II Tossal Trail (Les Coves de Vinromà)
  • 12/11    VI Trail de Vallada – Circuito Trail Valencia
  • 18/11    Marató dels Dements
  • 19/11    VI Pujada a la Penya Migjorn (Xixona)
  • 19/11    XII CxM Serra del Cotó (Monovar)
  • 26/11    XI Carrera x Montaña Villa de Azuébar
  • 26/11    X Castellnovo Trail 
  • 26/11   XII Marató per Muntanya Marina Alta, III Cursa Els 3 Tossals (Gata de Gorgos)
  • 26/11    Trail de l’Olleria – Circuit Trail La Ribera i Canal de Navarrés
  • 26/11    VII Mitja Marató de Muntanya Sierra Peña Rubia (Villena) – Circuit Xitxarra Trail 2017 
  • 26/11    V Trail El Vents (Agost) 
  DESEMBRE 2017

  • 03/12    IV Garrote Trail (Higueras-Pavías)
  • 03/12    II Trail Pous de Neu (Ibi) – Circuit Trail Vall del Joguet
  • 03/12    III Simat Trail Series (Simat de la Valldigna)
  • 03/12    IV Trail de Navarrés – Circuito Trail Valencia
  • 03/12    II Trail Nocturno Serra d’Irta
  • 09/12    Carrera por Montaña Sierra de Chiva (Chiva) 
  • 10/12    II Trail Marines Vell – Circuit Mancomunitat Camp de Túria
  • 16/12    I Crono Individual Nocturna (Sort de Chera)
  • 17/12     V Corremón Trail (Sot de Chera)
  • 17/12     XIII Mitja Marató de Muntaya Serra d’Oltà (Calp)
  • 17/12     IV Trail Altos de Palomera (Soneja)
  • 17/12     I Medio KV Corremón Alcoi
  • 23/12    III SansilTrail (Calles)
  • 31/12     II  SansilTrail de Sumacàrcer 

Captcha:
6 + 7 =

Uso de cookies

Esta web utilitza cookies perquè fa que tingues una millor experiència de navegació. En continuar navegant entenem que dones el teu consentiment per acceptar la política de cookies, Punxa l'enllaç per a més informació. Agraïts! ;) " plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies
Translate »